Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet várni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet várni egy ilyen kapcsolattól?

Figyelt kérdés

Eléggé összetett ez az egész dolog és szerintem kicsit rizikós lenne belemenni. Gondoltam vannak nálam tapasztaltabb emberek és látják azt, amit én nem, első sorban ezért fordultam ide. Ennek fényében normális válaszokat kérnék és ne trollkodjatok, meg ehhez hasonlók, mert most pont erre nincs szükségem.

Próbálom röviden elmondani, mi a helyzet. 25/N vagyok és tavaly óta dolgozom ezen a munkahelyemen. Nyáron jött hozzánk egy norvég fiatalember, akivel mindenki nagyon jól kijön, de nem marad sokáig, mert február végén már megy vissza. Az elmúlt időszakban egyre többet beszélgettünk, illetve sokszor elhívott engem ide-oda. Annyira sokoldalú ez a pasi, hogy azt elmondani nem tudom. Akármiről lehet vele beszélgetni, mindenhez hozzá tud szólni, megnyerő személyisége van és ő az egyik legintelligensebb ember, akivel valaha találkoztam.

Nagyjából 3 hónappal ezelőtt elmondta, hogy tetszem neki és nagyon kedvel. Személy szerint én is hasonlóképpen érzek iránta, így elkezdtünk randizni, sőt, szinte szó szerint minden percünket együtt töltöttük és mindenhova együtt mentünk stb. 2,5 hétre rá úgy döntöttünk, hogy belekezdünk egy komoly kapcsolatba és semmi sem lehetetlen, megoldjuk ezt valahogy. Valamint múlthéten lefeküdtünk és az volt az első a kapcsolatunk során. Szóval nem arról van szó, hogy csak erre kellek neki.

Sokat beszélgettünk arról, hogy mi legyen, ha visszamegy és abban állapodtunk meg, hogy majd ő jön hozzám, ha tud. Lehet csak én bonyolítom túl, de nekem kicsit furcsa volt, amikor mondta, hogy nem feltétlenül muszáj hozzá mennem Norvégiába. Jó, lehet nem nagy dolog, de akkor is, miért mond ilyeneket? Ha ő jön hozzám, akkor én miért nem mehetek hozzá?

Ja igen, azt még kihagytam, hogy ez a pasi 30 éves, volt egy felesége, akivel már elváltak, de hogy miért vagy mi történt, azt nem mesélte el. Illetve az előző kapcsolatairól sem nagyon beszélt. Szóval a sok jó tulajdonsága mellett, ezekre is figyelmes lettem. Lehet nem kell nagy dolgokra gondolnom, de valahogy nekem ezek akkor is furcsák.


2017. febr. 6. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki vilagosan, hogy te is akarsz hozza menni, akar azt is mondhatod, hogy idovel el tudod kepzelni, hogy ott lakj. Ha nagyon ellenzi a dolgot, akkor egyertelmu a helyzet.
2017. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem gyanús, hogy nem független ez a pasi.

Én is azt tanácsolom, hogy mondd neki, hogy kíváncsi vagy a hazájára, és szeretnéd te is meglátogatni. Erre mit reagál, fog-e kifogásokat gyártani, vagy nem.

Akkor aztán leszűrheted, hogy kb. mire számíts vele kapcsolatban.

2017. febr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem komoly kapcsolat, hanem egy laza kötetlen távkapcsolat.

Egyrészt, mert alig fogtok tudni találkozni, és ha te még látogatóba se tudsz hozzá menni, akkor gondolom az ilyen "bemutatlak anyukámnak" történet is felejtős lesz.

Másrészt, ha így kezdődik, akkor már eleve kérdéses, hogy ebből mikor és hogyan lesz együttélés. Mondjuk a pasi hogy a búsban találna itt tartósan munkát? Ha nagyon akarna, lehet hogy maradhatott volna most is, de hát nem olvasok ilyet, hogy folyamatban lenne az intézése.

Magyarul pedig gondolom, nem beszél olyan szinten.


A helyedben nem élném bele magam nagyon semmibe, amíg tart, addig tart, aztán ha a pasi tényleg akar valami komolyat, akkor ennél azért jobban erőltesse meg magát.


Illetve még most tisztázd, hogy neki ez a komoly kapcsolat mit jelent, mert ha együtt élést, közös hosszú távú terveket, akkor azt jó lenne az elején tisztázni.

Ha távkapcsolatot, hogy amikor ide látogat, akkor legyen valami bizalmas ismerőse, akkor viszont inkább adjatok egymásnak szabad kezet, aztán ha valakit időközben megismertek, hát így jártatok.

2017. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztos elvált? Gyerek van??
2017. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mindenképp ragaszkodnék hozzá, hogy én is kimenjek. Ez, hogy nem beszél a múltjáról meg majd ő jön, nekem sem tetszik annyira. Különben is, teljesen érthető és jogos lenne, hogy te látni akarod Norvégiát. Szerintem kicsit óvatosan kezeld. Persze lehet hogy nem így értette, meg nyugodtan kimehetsz csak a hercehurcától akart megkímélni, ezért is először csak tapogatózz
2017. febr. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért azt is tisztázd magadban, hogy Te mit szeretnél, Te hogyan képzeled a folytatást. Ezzel azt akarom mondani, hogy ne hagyd belesodródni magad a bizonytalanba, késöbb rossz lehet.
2017. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!