Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatban lévő nőre várni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban lévő nőre várni, kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek! Külföldön dolgozom, van munkahelyemen egy nő aki együtt van egy nős fickóval. A fickónak otthon van családja, feleség és gyerekek. Mellette együtt van (gondolom az asszony nem tud róla otthon) ezzel a nővel aki tettszik nekem. Ott akarja most hagyni a nő a fickót mert hogy nem akar második lenni, a pasi csak igérgeti hogy elhagyja az otthoni feleségét, de ugye az ilyen igérgetéseket nem kell itt senkinek bemutatni. Szóval fűt fát megígért hogy majd elhagyja de mégsem teszi, a nőnek meg már elege van. Mi mostanában egyre többet beszélgetünk, jól szótértünk úgy veszem észre, sokat mosolyog rám, és azt hiszem szerelmes lettem ebbe a nőbe. Állítólag most keres albérletet hogy ott hagyja a fasziját(ezeket mástól hallottam) . Én addig nem akarok lépni ebben az ügyben amíg nem függetleníti magát a fickótól. Úgy gondolom előbb le kell zárni a meglévőt, én is így tettem anno. Ha lezárja gondoltam elhívom randira, vagy csak úgy valamilyen közös tevékenységre.

Viszont most jön a kérdés hogy mennyit kellene várnom erre?

Nem akarom hogy tolakodásnak érezze, hogy most ért véget a kapcsolata de már kopogtatok nála... bár úgy veszem észre szimpatikus vagyok neki.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Nem akarom elrontani az időzítést.

Vagy ha kölcsönös a szimpátia mindegy az időzítés?

Sajnos annyira tapasztalatlan vagyok és kicsit félénk is, de most megfogadtam hogy kezdeményezni fogok ha szabad lesz....asszem nagyon belehabarodtam, ilyet még nem éreztem. Külsőre és belsőre is pont olyan akit szeretnék.


2016. szept. 6. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

felesleges ennyire túlóvatoskodni és túlbonyolítani a dolgot.

ha szerinted kölcsönös a szimpátia, miért nem beszélsz a nőnek az érzéseidről?

előbb tudd meg, h. ő is hasonlóan érez-e, ahhoz pedig nyílt, őszinte, kétoldalú kommunikáció kell.

ezt biztosabbnak tartom, mint várogatni a hercegnőre x időt, aztán, ha szingli lesz, nem is biztos, h. elmegy veled randizni, mert esetleg mégsem vagy az esete.

2016. szept. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megmondod, hogy bejön neked és nagyon kedveled. Szeretnéd, ha több is lehetne köztetek, de ha még időre van szüksége, azt is megérted.

Lehet, hogy pont te adtad meg neki a végső lökést, hogy szakítson, és csak arra vár, hogy lépj. De az is lehet, hogy csak egy barátra volt szüksége, akinek nyavajoghat és nem ítéli el. Jobb, minél hamarabb kideríteni. Annak nincs értelme, hogy vársz rá, aztán hetek (hónapok) múlva derül ki, hogy nem akar tőled semmit.

2016. szept. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja otthagyni a pasast. Max akkor lenne képes rá, ha jobban néznél ki nála, de akkor már megtette volna.
2016. szept. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem nyavajog nekem, párkapcsolati dolgokról nem beszélünk, azokat mástól hallottam. Illetve tőle csak egy két dolgot, elvétve.


Igen pont azért akarom megvárni hogy kilép-e magától a szar kapcsolatából, mert ha nem, akkor számomra felejtős.

Ez egy próba mondhatjuk úgy is. Nem fogok addig közeledni felé, de ha lezárja a szar kapcsolatát mint egy önálló életképes ember, akkor igen megteszem a megfelelő lépést.

2016. szept. 6. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!