Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha ezt csinálná az egyik barátotok? 19/l

Figyelt kérdés

1-2 hónapja megismertem egy korombeli srácot, véletlenül futottunk egymásba, volt egy összejövetel. Nagyon megtetszett akkor mert nagyon helyes volt meg nagyon vicces és jófej egy csomót beszélgettünk. Aztán ugye rám írt és messengeren is elkezdtünk dumálni, találkozgattunk hétvégén de nem nyomult rám egyáltalán de azt is éreztem, hogy egyáltalán nem vagyok neki közömbös, egyszerűen abból ahogy rám nézett és "végigmért" olykor éreztem, hogy akar valamit. És az együtt töltött idő számomra tényleg annyira jó volt, egyre többet gondoltam rá bár ritkábban tudtunk találkozni, nekem közbe bekavart a dologba az ex barátom meg még volt elég sok dolog mostanásag nem részletezem meg igazából mindegy is.

Úgy három hete mikor találkoztunk kettesben és sétálgattunk megtörtént vele az első csók is és még jó sok utána, nagyon jó volt tisztára szerelmes hangulatom lett :) Aztán utána elég ritkán tudtunk találkozni, de azért beszéltünk és feltűnt, hogy kicsit más lett, ha többen voltunk akkor is olyan rosszkedvűnek tűnt mindig hamar el is ment, tőlem el sem köszönt. Aztán a hétvégén kettesbe maradtunk illetve én ráncigáltam el, hogy mondja el mi van mert nem értem. És most jön a lényeg.

Elkezdett szegény ott előttem sírni, hogy én komolyan nem veszem észre, nem értem meg hogy mi baja van? Aztán elmondta, hogy miattam szomorú vagyis miattunk mert tudja, hogy úgysem lesz semmi mert én csak szórakoztam vele és tud az ex barátomról meg hallotta hogy mi már összejöttünk és, hogy inkább ne is beszéljünk többet egymással. Én meg csak álltam és néztem, hogy most mivan, honnan veszi ezeket meg mi az, hogy miattam szomorú? Bevallom egy picit ledöbbentett mivel eddig egyáltalán nem mutatta nagyon ki, hogy érezne valamit irántam és nem is nyomult sosem. Mondtam neki, hogy bármit hallott az biztos csak valami rosszindulatú pletyka, mert engem már nem érdekel a volt barátom sem más, én vele érzem a legjobban magam és sz*rul esik, hogy olyanokat mond, hogy ne találkozzunk többször. Nem igazán hitte el amit mondok de aztán megnyugtattam, simogattam. Azt mondta hisz nekem de egy ideig most nem szeretne velem beszélni. Azóta nem is írt, nem beszéltünk. És most én ilyenkor mit csináljak? Nekem ez a srác tetszik és nem is értem min sértődött be vagy, hogy min akadt ki ennyire. A barátnőim azt mondták szerelmes belém, de ennyire? Meg most miért nem akar látni? Nem is értem mit akar. Nemtudom mit csináljak most, tudnátok segíteni? Mi baja van?


2017. febr. 7. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom hagyj neki egy kis idot, pár napot hogy lenyugodjon. Ha szeret téged valoszinuleg keresni fog..viszont ha nem teszi akkor kozold vele hogy tisztázni szeretnéd vele a dolgot. Én ezt tudom tanácsolni :)
2017. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényeget nem írtad le, hogy az exed hogy kavart be, vagy vele mi volt? :)
2017. febr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Időnként újra pitizik nekem azt remélve, hogy esetleg ágyba bújok vele. Ilyenkor úgy akar kezelni mintha még mindig a barátnője lenné, nagyon idegesítő alak. Nagy nehezen megint lekoptattam, most megy majd más lányhoz eljátszani ugyan ezt, gondolom közbe már elterjesztette, hogy mi újra együtt vagyunk :D Vagy nemtudom mi lehetett.
2017. febr. 7. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ő esetleg nem tudhatott erről a srácról? Nem lehet, hogy ő koptatta le, vagy kamuzott neki valamit? Vagy esetleg valamelyik kedves barátnőd tett keresztbe?
2017. febr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha egy kapcsolatnak vége, akkor VÉGE. Nincs duma az exel...Sajnálom azt a srácot, h beléd botlott. ő issza a levét 21f.
2017. febr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó hidd el én aztán nem keresem az exem társaságát. És amúgy biztos ő tett keresztbe valamit. Nem ismeri a másik srácot ez tuti, de valamint csak csinált mert egyik napról a másikra lett ilyen.
2017. febr. 7. 22:17
 7/9 opened paradise ***** válasza:
100%
Ezt neki is ki kéne mutatnod. Az exedet meg rendesen lekoptatni.
2017. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én tuti nem akarnék semmit egy sráctól, aki már így kezdi. Ha vmi gáz van, odajön és megbeszéljük. Utána még elgondolkodhat azon, hogy kinek mit hisz el, de eleve ez a sírós dolog... sok lenne már az elején a felesleges érzelmi zsarolás, hogy olyan miatt érezzem rosszul magam, amit el sem követtem. Megírnám neki 1 nappal később, hogy erre nincs szükségem. A másik ignorálásával nagyon lehet bántani akárkit, meg ez ilyen játszmázásnak is tűnik nekem.
2017. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamit igazán akarsz, így vagy úgy, de eléred. Tehát koptasf le az exet, ha nem akarod, hogy az új srác is hamar ex legyen.
2017. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!