Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok (14-16 évesek! ), mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok (14-16 évesek! ), mit szólnátok ha a barátotok 16/F, Szerenádot adna a szülinapotokra?

Figyelt kérdés
az osztálytársamnak van együttese, én énekelnék, olyat játszanánk amit szeret. Viszont nem tudom a szülei,szomszédok mit szólnának hozzá.

2015. ápr. 25. 20:44
 1/4 A kérdező kommentje:
fél éve vagyunk együtt.
2015. ápr. 25. 20:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet,lehetőleg péntek-szombat legyen és ne későn.
2015. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én nagyon örülnék neki szerintem a szülei is hagynák csak egy dalt adjatok elő inkább ne egy koncertet
2015. ápr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha csak kettesben vagytok, akkor igen, de ha mondjuk másokkal van lehet zavarba hozod és talán cikinek fogja érezni és nem fogja annyira értékelni, mint amennyire szeretnéd, de ez igazából emberfüggő meg attól is függ, hogy jó hangod van vagy nem, de remélem jól fog kisülni! szurkolok :D
2015. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!