Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti kinevetnétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinevetnétek a barátnőtöket, ha csak a ti kedvetekért, otthonra öltözne ki?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy hetek óta nem láttam a barátomat, az újratalálkozás pedig nálunk lesz. Este jön majd, itt alszik. Szeretném kicsit különlegessé tenni, nem itthoni ruhában fogadni. Nagyon szereti a csipkés fekete ruhákat, illetve a szoknyát plusz harisnyát, ezért vettem egy ilyen csipkés kis kivágott fekete felsőt, és vennék fel hozzá szoknyát valami combfix társaságában. De nem túl erőltetett? Nem fog kinevetni, hogy otthonra így kiöltözöm? Mert tudja, hogy előtte nem megyek sehova, csak őt várom aznap. Ti hogyan reagálnátok?
2017. febr. 8. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kinevetne :D
2017. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El biztosan nem várnám, hogy az én kedvemért öltözzön ki, de ha régóta nem láttam, nagyon örülnék neki, ha ezzel is próbálná különlegesebbé tenni az alkalmat.
2017. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább értékelni fogja, fontosak ezek a " dolgok" egy jó kapcsolatban is...
2017. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az en baratom speciel ertekelne. Azt viszont kevesbe ertekelne, ha kivagott cuccokban, combfixek tarsasagaban rovid szoknyaban akarnek barhova is menni :D. Szoval, ertekelne hogy neki mutogatom igy magamat, nem a fel vilagnak, vagyis eszebe nem jutna, hogy igy kene elmennem barhova is :').
2017. febr. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, ki nem nevetném, mert megsérteni nem akarom, de magamban jót mosolyognák rajta.

Főleg, hogy mi, itthon, folyamatosan pucéran vagyunk.

Amit írtál, ilyen találkozásnál is azt szeretem, ha mindig magát adja természetesen. Nekem az jön be. Viszont, lehet a barátod, oda lenne érte.

2017. febr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Voltam én is így. 1-2 hétig nem láttuk egymást, majd szexi ruhában vártam itthon. Nagyon tetszett neki. ;)
2017. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy nevetném ki, ne viccelj! Értékelném, és meg is mutatnám, mennyire... ;)
2017. febr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kinevet,akkor az egy faxparaszt.Szerintem a pasik 99%a ezt pont,hogy értékeli,ne viccelj!
2017. febr. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!