Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Alacsony nő - magas férfi....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony nő - magas férfi. Milyen helyzetben lenne a legkellemesebb a csókolózás?

Figyelt kérdés

150 centis nő vagyok, a jelenlegi barátom majdnem két méter. Nagyon szeretjük egymást és az a helyzet,hogy közeleg az első csók...

Eddig csak alacsonyabb pasikkal jártam, de mindegyiknél ágaskodnom kellett,vagy ő volt kénytelen lehajolni.

Tehát milyen helyzetben élveznénk legjobban a smárolást? Nevetséges lenne,ha megkérném,hogy vegyen a karjaiba úgy,mint egy gyereket...



2017. febr. 8. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Fekve.
2017. febr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Hat lehajol. Te meg pipeskedsz. En 164 vagyok O 206 cm ugxh ismeros
2017. febr. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Az ölébe ülsz:)
2017. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Térdelve az egyszemű kígyóval....😃
2017. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lépcsőre szoktam állni.

Nem kell hozzá nagy ész..:)

2018. márc. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is kicsivel több, mint másfél méter vagyok. A párom ugyan “csak” 186 cm, de mi mindig az ölében ülve csókolózunk. Sőt, még a “munkáértekezlet” is ölben van megtartva, mert a főnököm. Semmi érdek nem fűz hozzá, valóban beleszerettem. Még egy picit várunk, mert titkos a kapcsolatunk, de hamarosan lépünk a munkahelyről. 😊
2019. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!