Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy menyasszonyom, akit...

Van egy menyasszonyom, akit nagyon szeretek és szerelmes vagyok belé. De az normális hogy van egy idősebb kolléganőm és legszívesebben leszabnám róla a ruhát, annyira kívánatos? Nektek nem szokozz ilyen lenni?

Figyelt kérdés

Hűséges típus vagyok,soha egy nőt sem csaltam meg.A menyasszonyomat szeretem és soha nem csalnám meg.A szexuális életünk is tökéletes,mindent megkapok tőle,de az a nő nagyon felizgat minden áldott nap.Legszívesebben fognám és feltenném az író asztalára és leszabnám róla a ruhát.Nem fogom megtenni.De tényleg így gondolom.Mi a véleményetek ez normális dolog?Nektek nem szokott ilyen lenni?


29/F


2014. szept. 25. 16:59
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
*szokozz=szokott
2014. szept. 25. 17:00
 2/34 anonim ***** válasza:
93%
Ezt úgy hívják, hogy szexuális vonzerő. Te pedig teljes mellszélességgel veszed a jeleket, nem tudod racionálisan befolyásolni őket. Azt viszont igen, hogy messze elkerülöd-e, vagy sem.
2014. szept. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
88%
Előfordul az ilyen. Az a fontos, hogy mit kezdesz ezekkel az érzésekkel.
2014. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Kerülném ha tudnám!De az kivan zárva,ugyan is napi munkakapcsolatban vagyok vele,majdnem hogy egy helyiségben.Elkerülni nem tudom,az esély rá 1%,ami annyit tesz ha felmondok,akkor eltudom kerülni.
2014. szept. 25. 17:07
 5/34 anonim ***** válasza:
75%

Akkor gond van haver :) Beindult az agyad és már spekulálgatsz. Az első jel, hogy ide kiírtad.

Jobb, ha átkéred magad egy másik szobába.

2014. szept. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Előfordul az ilyen. Az a fontos, hogy mit kezdesz ezekkel az érzésekkel.



Leírtam mit kezdek.Azt ami írtam,feldobnám az íroasztalra és letépném a ruhát róla.Tudja mi a helyzet szerintem,az első perctől ez volt.Ahogy beléptem a helyiségben,köpni nyelni nem tudott,utánna össze szedte magát és szerintem rátesz egy jó lapáttal.Tudom hogy azt szeretné,de nem fogom megtenni,még ha így gondolom akkor sem.

2014. szept. 25. 17:14
 7/34 anonim ***** válasza:
94%

"De az normális hogy van egy idősebb kolléganőm és legszívesebben leszabnám róla a ruhát, annyira kívánatos?"


Igen, teljesen normális, hogy egy harmincas-negyvenes nő jól néz ki, és kívánatos.

2014. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

ma 17:21


Nem érted....direkt csinálja!

Egy kanos ember aki nem szexelt,azt megértem hogy tévképzetei vannak.De nekem rendszeres szexuális életem van és nem a kanosság beszél belőlem.

Azt észre veszi az ember ha direkt csinálja egy nő,de tény ezek a gondolatok járkálnak a fejemben.

2014. szept. 25. 17:25
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Szexuálisan sokkal jobban vonz, mint a párod. Van ez így. Nem tudod befolyásolni. Az nem biztos, hogy a gyakorlatban is jó lenne vele a szex. De azért ne próbáld ki, ha meg akarod tartani a menyasszonyod.
2014. szept. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
95%

Akkor próbáld meg másik oldalról megközelíteni:

Ez a nő tud játszani és te be is kaptad a csalit. Nem vagy más, csak egy játékszer.

Én évek óta boldog, szerelmes kapcsolatban élek, ha észre is vettem "jeleket" a másik neműnél, hidegen hagyott. Noha én tényleg mindent megkapok. Vajon te is? 27/N

2014. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!