Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lennék ha igen mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lennék ha igen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval èn nemrèg elkezdtem beszèlgetni règi iskolatàrsaimmal.Kb. 6 ève jàrtunk egy suliba.Soha nem voltunk baràtok.Először 3 làny jelölt be majd rajtuk keresztül 3 fiù, akik szintèn abba a suliba jàrtak.Mindenkit làtásbòl ismerek csak! Max. köszönés volt.

Mindegyikkel napi szinten chatelünk kb. fèlève.Talàlkozàs nem volt.3-an nagyon közel kerültek hozzàm.M.nagyon tetszett de sajnos nem kellettem neki vagyis azt mondta szèp vagyok meg minden,de talizni nem akart.Töröltem! Aztàm ott van L. minden egyes nap beszèltünk.Mindenről.Viccelődtünk meg lelkiztünk.Ő kèt lànyba is szerelmes.Az egyikkel nagyon jòba vagyok.Az a làny egyszer akarja őt,màskor nem.Èn màr nem beszèlek L.-el.Megbàntottam.Hiàba bocsànatot kèrtem tőle megvàltozott.Sìrtam is, mert hiànyzik a sok beszèlgetès ès fàj hogy megbàntottam.Nem tudom hogy jàr-e most valakivel mert nem szokta fèszen kitenni.L önbizalmat adott meg minden.Ha bevallom neki hogy tetszik akkor A. baràtsàgàt elveszìtem.Lehet ő szerelmes L.-be.Mit tegyek? :(


22/N


2017. febr. 9. 20:43
 1/4 anonim válasza:
2017. febr. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Isten utjai kifürkészhetetlenek
2017. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok hal van a tengerben ne parázz
2017. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mondta hogy tetszem neki,de èn mèg az elejèn azt mondtam neki hogy csak baràtok lehetünk mert nem az esetem,plusz a szakmàjàra is tettem sajnos megjegyzèst.
2017. febr. 10. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!