Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pár vagyunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár vagyunk, de nem szerelmes belém. Akkor miért akarta, hogy együtt legyünk?

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja együtt vagyunk, előtte is minden ugyan olyan volt, csak nem volt kimondva a dolog. Viszont most mondta, hogy ő nem szerelmes belém. Akkor miért vagyunk együtt? Nekem olyan logikus, hogy azzal vagyok, akit szeretek. Vagy ez másnál hogy működik?

23/F & 22/L


2017. febr. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem kölcsönös, akkor már csak vegzálás folyik. Ami kimerít, tönkre tesz.


Te érzed, hogy folytatódhat-e, mennyire vagy boldog ettől.

2017. febr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem értem ... egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért gondolja azt mindenki, hogy egy istenverte párkapcsolat alapja a SZERELEM. Nem!! Fuckin' no. Gondolj csak bele, egyszerűen fizikailag a szerelem NEM TARTHAT tovább 2 évnél. Evvel a logikával minden kapcsolat max 2 éves lehetne. Egy kapcsolat alapja a SZERETET, BIZALOM, PARTNERSÉG. Nem kell szerelmes legyen beléd, hűséges kell legyen hozzád, szeretnie kell téged, és bíznia kell benned. Szerinted az emberek egy 15 -20 éves házasság alatt is szerelmesek egymásba? Dehogy szerelmesek. Szeretik egymást és partnerként tekintenek a másikra. Nem várhatod el tőle hogy szerelmes legyen beléd ...
2017. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
2# Szar életed lehet.
2017. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én ismertem olyan srácot, aki szeretett, de nem volt belém szerelmes - még. (az első pár hónapig) Valakiben később alakul ki, valakiben hamarabb és gyorsabban. DE én csak azt nem értem, hogy ezt miért nem Vele beszéled meg? Tőle kellene megkérdezned, hogy Ő hogy látja. Ha szerinte ez fontos dolog, akkor mondja el hogy érzi, ki fog-e alakulni, vagy esélytelen. Ha pedig Ő is úgy látja, hogy nem kell feltétlen a szerelem, akkor Te vagy megbarátkozol a gondolattal, vagy nem. De mindenképp egymással beszéljétek meg!


19L

2017. febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát egy hónap alatt én se tudok szerelmes lenni. :D

az már más kérdés, hogy ő soha nem is lesz-e, vagy csak idő kell még.

2017. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
szexelni jó vagy azért, erre gondolok
2017. febr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!