Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy szokjak le a 'fantáziálga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szokjak le a 'fantáziálgatásról'?

Figyelt kérdés

Szoval a helyzet a következő. Egy éve nincs senkim, azóta szinte nem is tetszett senki. Viszont ősszel megtetszett egy fiu, semmit nem tudok rola csak a nevet, de nem tudok es nem is merek kozeledni fele, mindig barátokkal barátnőkkel van körülvéve. Viszont mióta kb megláttam állandóan rola fantazialok. Itt most nem kell rosszra gondolni, inkabb ilyen romantikus sztorikat talalok ki, hogy jönnénk ossze miket csinalnank stb. De mar az a baj, hogyha barátnőimmel van programom akkor is ezen gondolkozom, minden elalvás utan, minden buszuton, minden zenehallgatasnal.. valahogy szeretnem ezt leállítani magamban, a multkor mar majdnem rakoszontem mert mar annyira beleeltem magam a dologba. Ráadásul mióta láttam senki másra ra sem nézek, bulikba se. Túlságosan beleeltem magam, szeretnek leállni. Valami tanács?

19/L



2017. febr. 14. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélned kellene vele, én is így jártam. Miután beszéltem vele rájöttem, hogy ő is csak ember :) Nálam megtörtént egy idő után a teljes kiábrándulás, pedig teljesen átérzem azt amit most te! Egy másik esetben tovább tartott a dolog, de a teljes megismerés ott is segített és ma már egyik sem érdekel! Hidd el, ez segítene!
2017. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van. Beszélned kell vele, ha nem is élőben (ha nincs más út, mivel a nevét tudod) Facebookon. Beszélgettetek kialakul benned tapasztalat róla, és már tudni fogod milyen is ő, aztán vagy bejön vagy nem.

20/F

2017. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!