Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a exem miatt vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a exem miatt vagyok ilyen nyálasan romantikus akkor hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Jó azért a jelenlegi barátnőmnek szívesen írok verset mert megérdemli,de ilyen sosem jutott eszembe hogy szerenádozzak neki,és amikor ilyen jut eszembe nem ismerek magamra.Am azért az exem miatt,mert ő csinált belőlem ilyen nyálgépet.De jó szerenádot is megérdemelné a barátnőm,de na akkor sem ismerek magamra :D
2015. ápr. 29. 18:54
 1/2 To7ka ***** válasza:

Az exedről már leszoktál, erről se lehet olyan nehéz!:))

Ő egy másik lány, teljesen másik egyéniség. Ne a Te egyéniséged formálódjon a lányoktól, próbálj egy fix, kerek egész maradni. Kitalálni önmagad, vagy megismerni, kinek mi.

Nem lehet, hogy önbizalomhiány miatt akarsz ennyit romantikázni? Túláradóan szeretni, hogy Veled maradjon? Nem sértegetés, csak egy lehetőség!:) Ellenben elég sok lánynak sok lenne a rendszeres vers és erre még egy szerenád, roppant romantikus de könnyű túlzásokba esni. Személyiséged találd meg, és legyél vele kibékülve!:)

2015. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szoktam mindig verset írni :) Havonta egyszer azon a napon amikor megismertem.Nem tudom,mivel úgy ismertem meg hogy a suli folyosóján leszólitótam így nem hiszem hogy önbizlom hiányos lennék.De az exet itt ismertem meg,akkor még elégé az voltam mert elég szerény,csendes fiú vagyok.
2015. ápr. 29. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!