Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Betegesen féltékenyek vagyunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékenyek vagyunk, a pszichológus hogy segítht?

Figyelt kérdés

Múltbeli dolgok jönnek fel mindig, azt hiszi mindenkinek én kellek teljesen atlagos lany vagyok 5 es fel eves gyerekkel. Volt tavaly 3 hónap szünet tiszta lapokkal kezdtünk én utólag mondtam el neki dolgokat. Hazugnak tart nem beszél velem 1 hete. Leráz. Szeret. Szeretem

Nem.bír velem senki dokihoz kell mennem


2017. febr. 17. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek mia problémája, te is betegesen féltékeny vagy? Vagy az a bajod, hogy a párod az? Én páterápiába mennék ez esetben.

A pszichológus segíthet a mögöttes okok feltárásában, annak aki betegesen féltékeny úgy hogy a másik nem ad rá okot, valószínűleg saját magában kell keresnie az okot.

2017. febr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hazudtam neki, h nem voltam massal a kulon toltott ido alatt. Utolagosan elmondtam. Facebook beszélgetéseket toroltem mas fiuval pedig semmi olyan nem volt benne egyszerűen csak ismerkedtem. De en mindenki babaja vagyok, nem bízik bennem semmit nem hisz el nekem. Lenez a sárga földig bármit teszek. Ert vagdostam múlt szerdán azt mondta ennek ott akkor vége lett. De itt a fiam, csaladsegitobol, ovodapszichologus, es megyek magánhoz is de en vele akarok lenni de ő lezarta azt mondja es belebetegszem. Frontint, Rivoltrilt szedek egyszerre kivagyok. Igazat mondok neki de nem hisz semmit nekem!
2017. febr. 17. 07:39
 3/7 A kérdező kommentje:
Itt miért hazudnek névtelenül igazat mondok de semmi szavamat nem hiszi
2017. febr. 17. 07:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja, en is tenyleg tokre latom az ertelmet, hogy tovabbra is egyutt legyetek. Picit rahajtotok, akar egy keselos gyilkossag szerelemfeltesbol, vagy egy jo kis gyogyszeres ongyilkossag is osszejon a kisgyermek szeme elott. Hajra...


Kapjal mar az eszedhez! Nem csak ti vagytok ezen a foldkereksegen, hanem (valamily csodalatos uton az ilyen agyilag visszamaradottak is szaporodhatnak) a gyereketek is!

Epulj fel, keress orvost, rakd renddbe az eletedet! Es ebbe ebbe a hapeknak baromira nincs helye, mert csak tonkrevagjatok egymast!

2017. febr. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy segít? Az az ő szakmai kihívása. De segíteni olyanoknak lehet, akik elkötelezettek MINDKETTEN a kapcsolat megjavítására. Olyan, aki nem beszél veled, nem dolgozik rajta. Gondolom feltűnt.
2017. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, tudod - e, de általában egy párkapcsolathoz két ember kell.

Ezzel együtt értendő az is, hogy amikor probléma van, akkor nem csak az egyik fél akarja azt megoldani.

2017. febr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Segít az egyéni terápia is. Tapasztalat. Aki terápiázik, az változik és a változások hatással vannak a környezetére is. Ezt hívják holdudvar-hatásnak.

Keress egy JÓ szakembert és hidd el, gyökeresen meg tud változni az életed, a párkapcsolatod!

2017. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!