Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy ilyen problémával érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen problémával érdemes pszichológushoz menni?

Figyelt kérdés
Megromlott baráti kapcsolatról van szó, ami akár lehetett volna szerelem is, de eltávolodtunk egymástól. Mindketten elrontottuk, de én szeretem, és nem tudom meddig bírom még, hogy ilyen rossz viszonyban vagyok azzal a fiúval, akit szeretek. Beszélnem kell róla valakivel, és tanácsot szereték kérni, mit tehetnék hogy megint jóban legyünk. Ezzel nem hülyeség pszichológushoz menni, nem fog kinevetni?

2015. febr. 12. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Nem fog kinevetni.

Nyugaton kifejezetten menő dolog pszichológushoz menni.

Nos, az lehet, hogy nem lesztek megint jóban, de az ilyesmit is fel kell tudnod dolgozni, ezért pláne érdemes.

Egy dolgot nem szabad: szomorúnak lenni huzamosabb ideig. Na azt kifejezetten tilos

2015. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjél nyugodtan dokihoz sztem bármivel, ha úgy érzed, de itt talán annyi lenne a megoldás, ha jól vázoltam fel a dolgokat, h vmelyik félnek kicsit menni kell a másik után, békülni, és persze annak a másik félnek is olyan személynek kell lenni, akivel lehet békülni. Ha vmelyik nem jön össze ebből a kettőből, akkor már nem valószínű, h lesz vmi, akkor jobb elfelejteni a dolgot vele. De majd meséld el, h mivel mondott többet a doki, ezek olyan alap dolgok, amiket sztem te is tudsz. :)
2015. febr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!