Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kikezdett velem a "sógorom"!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikezdett velem a "sógorom"! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az említett férfi a nővérem barátja 3 éve. Most született meg a gyerekük. Egyébként nem vagyunk túl jóban a nővéremmel, évente max 4-szer látjuk egymást (ünnepekkor általában).

A hétvégén a barátjával találkoztam egy szórakozóhelyen. Fizetett nekem egy italt, majd még egyet, de mivel én nem igazán bírom ennél megálltam. Ő folytatta, de nem itta magát teljesen részegre. Elváltunk, én mentem vissza a saját baráti körömhöz, ő is az övéhez. Mielőtt hazament volna fél órával előtte találkoztunk, éppen a mosdóból jöttem ki és ő ott várt. Mondta, hogy rám várt, mert el akart köszönni. Nem értettem, mert ennyire jóban nem vagyunk. Majd azt mondta, hogy nem tudja, hogy ezt hogyan csináljuk a nővéremmel, hogy pont ugyanaz a vörös haj, zöld szem, arc, bőrszín, mintha ikrek lennénk, de valahogyan mégis annyira mások vagyunk. Aztán azt mondta, hogy valószínűleg nem a jó nővért választotta. Én kb megszólalni sem tudtam, de mondtam, hogy mennem kell. Erre mondta, hogy ja igen, ő éppen indul haza, csak köszönni akart. Odalépett hozzám, megfogta a nyakamat és megcsókolt. Nekem kb kellett egy másodperc hogy felfogjam mi van, aztán persze eltoltam magamtól.


Most mit tegyek? Elmondanám a nővéremnek, de talán nem is hinne nekem. Nem vagyunk túl jóban, de mégis engem bánt hogy tudok róla, hogy ilyen alaknak szült. Szerintetek hagyjam és inkább ne törődjek vele? De olyan furcsa érzés, mintha elárulnám a hallgatással a nővéremet. De mint mondtam, valószínűleg nem is hinne nekem. Ti mit tennétek?



2017. febr. 19. 01:23
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Én elmondanám, mert ha veled nem jött össze a dolog, ugyanígy bepróbálkozik majd más nőknél, míg végül összeszed valakit.
2017. febr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy jobb ha elmondod. Ahogyan az egyes mondta. Egyszer úgyis összeszed valakit.
2017. febr. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Én a helyedben nem mondanám el.. mert a testvéred szerintem téged hibáztatna főleg,hogy mondtad nem vagytok jóban. Bár az sem túl jó ha nem mondod el mert akkor ha a párja elmondta és úgy állítja be ,h te kezdeményeztél akkor ennyire sem lesztek jóban. Ez pattant helyzet . Beszélj a sráccal először lehet csak marha piás volt és nem is emlékszik és szimplán összekevert vele vagy valami. Mást nem tudok mondani sok sikert
2017. febr. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy talán kérdezd meg a nővéredet, hogy tudsz róla, hogy a pasid nélküled jár bulizni? (Lehet mást mond neki a pasi, de ha tud is róla, legalább bogarat ültetsz a fülébe és hátha észbekap, hogy valami gáz van.)

Ha ezek után érdeklődik akár elmondhatod, hogy elég ittas volt és furán viselkedett.

2017. febr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondanod a nővérednek, mert attól semmi sem lesz jobb. De tartsd magad távol a sógortól, ne fogadj el tőle semmit, légy rideg vele. Olyankor is, amikor a családi ünnepeken találkoztok. Talán feltűnik, és neki kell magyarázkodnia, nem neked.
2017. febr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!