Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk mikor még csak tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor még csak tetszik a lány már akkor éreztek iránta valamit?

Figyelt kérdés

Mikor még nem volt semmi.

Aztán mikor már volt csók éreztek is valamit vagy már akkor is éreztek valamit mikor még csak tetszik?

Mikor kölcsönös a dolog.


2017. febr. 19. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván, ha már tetszik, akkor érzek valamit, nem? Legkevesebb a kemény dákómat a gatyámban. Egyem a szíved, de együgyü vagy. :D
2017. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nagyon jól néz ki és külsőre az ideálom, akkor érzem a kemény makkomat. A szerelem is könnyebben kialakul így, főleg ha a személyisége is olyan amely az én értékrendemnek megfelel. Viszont ha nem első látásra tetszik meg, akkor kell idő hogy szerelmes legyek. Aztán vagy kialakul ez az érzés, vagy nem.
2017. febr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó de a tetszésen kívül mit éreztek?
2017. febr. 19. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom aranyom nem nagyon kapsz értelmes választ. :)


Ha valaki igazán tetszik, akkor egy minimális szexuális vonzalmat, amitől még nem áll fel, de keletkezik egy apró vibráció a levegőben.

Legtöbb ember itt akad el, mivel szeretne kapcsolatot létesíteni vele (veled). Így az elutasítás félelme harangot kongat. Ezért is van, hogy a legtöbb férfi csak szempontaktust tart, de már megszólítást alig. Persze vannak kivételek.


Aki csak aranyosan tetszik. Pl.: mosolya, vagy a tekintete, ő fele inkább lélekbeli vonzalmat, de kevesebb/legminimálisabb szexuális vonzalommal (de ez is jelen van, mivel másik nemű az illető).

Inkább karjaimban tartanám, védeném érzés fog el engem személy szerint.

2017. febr. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 vagyok


Amúgy a "tetszik" elég nagy és változatos dolog tud lenni. Pl. az is egyfajta "érték" amitől megtetszhet valaki, hogyan viselkedik egy adott helyzetben.


Pl.: így volt 1x buszon, felszállt egy (nem az én esetem) lány a buszra, majd mellette volt 1 másik utas, aki egy babát tartott a kezében.

A lány a baba láttán elmosolyodott, és olyan érzetet árasztott, hogy "én is szeretnék egy ilyen csöppséget a kezemben tartani majd".


Innentől éreztem azt, hogy ez a lány aranyos és majd anya is szeretne lenni. Szívesen megismerkedtem volna vele, így utólag.

2017. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!