Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány nagyon tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány nagyon tetszik, ő már tudja hogy vagyok meg minden de nem tudom hogy hogy kezdjek el vele beszélni hogy ne koptason le meg ja és rá adásul szeretnék vele járni is szóval ja?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ja....
2017. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D :D : Jaaa..
2017. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Jaja
2017. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jajaja..
2017. jan. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 qwert11111 válasza:
Hmm jaajaja
2017. jan. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sose félj attól hohy lekoptat. Engem egy fullos lány egyszer lekoptatott. Vagy kétszer .vagy lehet többször. már nem emlékszem. De ez még nagyon az elején volt amikor még nem ismertük egymást. És amint eltelt 2-3hónap és a baráti társaságunk által megismert ,megbánta hogy lekoptatott. Nem azért mert akkora arc vagyok vagy stb. Hanem mert rájött hogy nem érdekelt hogy lekoptatott és utána mint barát közeledtem hozzá ,mondanom sem kell hogy már többet akar. De én már tényleg csak barátságot akarok. Erre meg én jöttem rá... :) de sose félj a kudarctól nem dől össze a világ és jó tapasztalatnak. Majd jön egy másik ha nem jött össze... ;)
2017. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!