Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány tetszik nektek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány tetszik nektek és jól érzitek magatokat együtt akkor biztos hogy bele szeretsz egy idő után?

Figyelt kérdés
2016. dec. 29. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinél alakul ki szerelem. A szerelem érzését a másikból ki kell hozni.

Attól, hogy jól érzed magad a másik mellett még nem biztos, hogy szerelmes is lesz beléd!


Párom előttem 6 nővel volt, és senki nem tudta belőle kihozni a szerelmet. Én hoztam ki belőle ezt az érzést!


(Bocsi, hogy nőként válaszoltam!)

2016. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Természetesen lehetséges, hogy megszereted. Azt, hogy ebből baráti szeretet vagy szerelem lesz sok minden befolyásolhatja. Jelenleg milyen kapcsolatban vagytok?
2016. dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Van valakije de azt nem szereti

Kölcsönösen tetszunk egymásnak, szimpatikusak vagyunk egymásnak ha en kedves vagyok vele, tisztelem, szeretem akkor belém szeretne?

2016. dec. 29. 17:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"...szeretem akkor belém szeretne?"


Jesszus kérdező?! Ezt most komolyan írtad?


Mondd csak, tanultál bioszt, vagy tudsz egyáltalán valamit is a szerelemről?

Kétlem! Akkor nem írtál volna ekkora butaságot!


A szerelem nem így megy, hogy most jó pofizol neki, csettintesz egyet és ő máris beléd szeret!

2016. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom!! De arra gondoltam hogy biztos jobban kotodne hozzám mint ahhoz aki nem bánik vele jól
2016. dec. 29. 17:55
 6/7 anonim válasza:
Ha kedves vagy vele, jól érzitek magatokat együtt, mindenről tudtok beszélgetni, stb. - és ezek a lány számára is fontos dolgok - nagy valószínűséggel kialakul a kötődés. Mindez a szerelemhez is fontos alapot adhat, de vonzalom nélkül nem elegendő.
2016. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A vonzalom az már most is meg van
2016. dec. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!