Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, őszinte választ, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, őszinte választ, mit tennének ha szerelmesek lennének egy lányba, minden tokeletes lenne, de kiderülne, hogy?

Figyelt kérdés
Tegyük fel szerelmesek lennének a világ leggyönyörűbb, legkedvesebb, legtokeletesebb nőjebe, es o is viszonozna, minden tökéletes lenne, aztan bevallana, hogy valójában férfinak született, de mar at operáltak, szoval fizikailag működhet a kapcsolat. Szakitanatok, vagy kitártanatok mellette?
2017. febr. 20. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Azonnali teljes kiábrándulás és keresnék egy NÖT!!!! (Nem egy dughato lukat!)
2017. febr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
Egyszerű a válasz: Ilyen alapból nem történhet meg, mivel én igazi nőbe leszek szerelmes és nem átoperált férfiakba.
2017. febr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes lenne, de ha amúgy tényleg minden passzol és a szex is jól működik, akkor akár működhetne is.
2017. febr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Vagy tájékoztat az elején, vagy nem tárgyalunk.

30/f

2017. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha szerelmes lennék nem jönnék össze az illetővel, kerülöm a szerelmet, túl macerás lenne...(a lila ködre gondolok)

a másik, hogy szakítanék...

ha más miatt nem is, de én családot akarok és úgy tudom ez ilyen műtét után lehetetlen...


23F

2017. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tökéletes ember nincs, ezt nem is veszem figyelembe. Az biztos, hogy a döntés nagyon függne a kettőnk közti érzelmektől. Viszont, hogy őszinte legyek fogalmam sincs mit tennék. Lehet vele maradnék, de az is, hogy szakítanék.
2017. febr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne. Ez olyan dolog, hogy nem... egyszerűen nem.
2017. febr. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most azt mondanám, hogy vele maradnék. persze ha nem látszik rajta, hogy férfi volt, nincs rajta semmi "rusnyaság", és minden jó lenne köztünk.

a valóságban lehet kiábrándítana.

2017. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy youtuber, most nem ugrik be a neve (nem, nem az undormány bish barbi), akinek (állítólag) természetes hosszú szőke haja van és a smink miatt totál nőiesen néz ki, amíg meg nem szólal, de kap hormont is, így már a hangja is kezd csajosabb lenni. Na például róla el tudom képzelni, hogy egy pasi is belé tudna szeretni. Szép, intelligensnek tűnik, humoros és látszik rajta, hogy nem erőlteti ezt a dolgot, hanem ő tényleg egy nő, csak nem annak született.
2020. júl. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!