Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 34 éves férfi és 20 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 éves férfi és 20 éves lány lehet több is barátságnál?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatra vágyom, nem csak barátságra. Szerintetek működhet?

#esküvő #komoly #szerelem.férfi
2017. febr. 20. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

Igen működhet, de később azért biztos lesznek problémák.

Egy éve vagyok együtt a 34 éves barátommal.

22/L

2017. febr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem hinném hogy a lány ilyen felállásban azt kapja amit szeretne.

A férfi igen. Egy fiatal husit.

2017. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
#2-es.. Mi tökéletesen megvagyunk, szóval nem lehetetlen.. És nem csak azért van velem mert fiatal husi vagyok, hanem mert szeretjük egymást :) 1-es voltam
2017. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, biztos van ilyen is.

De te sem látsz bele az ő fejébe...


Magamból kiindulva nem tudnék egy gyerekkel(20 éves még gyerek) együtt lenni, nem lennénk lelki társak ez 100%. Max testi társak, de az nálam meg nem játszik.

2017. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es, most azt hiszed boldog vagy, hogy eltart és szeret egy igazi férfi, de lesz ennek még vége és az nem lesz túl szép. Jó kis apa-komplexusod lehet, most rajongasz érte, csak hogy itt van majdnem egy generáció különbség, ami előbb-utóbb elő fog jönni. Az, hogy lelki társak legyetek, teljesen kizárt. Tök másképp látjátok a világot. Élvezhetitek az életet, de el fog múlni a varázs. Egyszer, 25-30 évesen rádöbbensz majd, h úgy élsz, mint a 40-es nők és hogy elbasztad a 20-as éveidet, hogy érett nőt játszhass. Hjaj jaj...
2017. febr. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem velem kene foglalkozni :) szerintem mindenkinek megvan a maga dolga, tudtommal nem nekem kell tanacsot adni, nem en irtam ki a kerdest! De jo hogy itt mindenki bele lat a masik eletebe es mindenki tudja, hogy masoknak mi a jo. Pff..
2017. febr. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%

Egy darabig, par evig jo lehet, de a 20 eves lany ugyis bele fog unni a komoly kapcsolatba. Vagy 10 ev mulva jon ra, hogy o elni szeretne es kalandokat.

Ha ugy mennek bele hogy nem fog orokke tartani akkor mukodhet egy darabig, csak amikor a lany 30 lesz, akkor a pasi mar 44. Csak problema szarmazik majd belole.

Sajnos tobb ilyen kapcsolatot is lattam tonkre menni.

Kivetelek persze mindig vannak, es mindenki azt gondolja, hogy o a kivetel.

2017. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Lehet-e több is barátságnál?

Csak több lehet!! Ebben a korban férfi és nő között nem lehet barátság, legalábbis nem mindkét részről.

Ha a férfi szellemileg fiatalos, minden esély megvan rá, hogy jól működjön. A férfiak halálukig aktívak maradnak, legalábbis normális esetben, legfeljebb a gyakoriság csökken. Jó kapcsolatban egy 70 éves még hetente kivánja a szexet. A közös programok, hasonló érdeklődés, azonos szellemi színvonal legalább olyan fontos.

2017. febr. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed lehet egy támogatói kapcsolat .
2017. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!