Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a párom barátjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a párom barátjába. Hogyan tovább? 23/l

Figyelt kérdés

Tudom picit későn írtam ki a kérdést de napközbe nem volt alkalmam :( Remélem azért fogok valami hasznos tanácsot kapni mert nagyon rám férne.


Először is már több mint 1 éve vagyok együtt a barátommal pontosabban egy év és 1 hónapja. Minden oké közöttünk, nagyon vonzó számomra ideális pasi, mindenki szereti jófej és vicces és tényleg jól megvagyunk. Nem akarnék váltani. DE... Van neki egy barátja, azt tudom, hogy már nagyon régóta ismerik egymást és régen a legjobb barátok voltak -még általánosba- de aztán eltávolodtak viszont valahogy mindig megmaradt köztük ez a jó kapcsolat utólag aztán rá is jöttem, hogy miért. A párom ezt a srácot nagyon tiszteli és mindig örül ha találkozhatnak néha napján, de vele tök más mint a legtöbb haverjával vele mindig normális és komolyan beszélgetnek és nem nyomják "fullba a kretént". Talán azért ilyenek mert ugye van közöttük valami távolság úgy egyikük sem mer teljesen nyitni a másik felé szerintem, na mindegy ez hosszú a lényeg, hogy barátok. Ő a "másik srác" a haverja nevezzük "J"-nek nagyon jóképű amúgy, szép nagy zöld szeme van úgy el lehet veszni benne, izmos is és olyan határozott kiállású nem lehet nem rá figyelni. De ezek mellett valahogy teljesen más mint a többi férfi, olyan nagyon rendes és jólelkű olyan kedves az emberekkel, iszom minden szavát amit mond mert olyan jókat lehet vele beszélgetni olyan értelmes. Tudom már ebből lejön, hogy belezúgtam de nem is akarom ezt tagadni.

Amúgy szingli, nincs senkije sem már jó rég óta. Annyit tudok, hogy volt egy 4 éves kapcsolata ami véget ért.


Szóval amikor néha találkozom vele akkor mindig ott van velem a párom is, de volt múltkor hogy csak úgy mi ketten futottunk össze egy beülős helyen. Akkor a csoporttársaimmal voltam odajött hozzám üdvözölt aztán beszélgettünk kábé zárásig, csak mi ketten és éreztem, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Majdnem elcsattant egy csók is, nagyon intim volt de ő határozottan visszalépett. Megijedt vagy nemtudom de azóta ha találkozunk nagyon távolságtartó velem :(

Én már spicces voltam, és nagyon ki voltam csípve és hát elég csinos is vagyok, szerintem sokan visszaéltek volna a helyzettel. Ő pedig visszahőkölt de számomra ez is csak imponáló, azt mutatja milyen ember is Ő. Olyan aki kell nekem, úgy érzem... Szörnyen lelkiismeretfurdalásom van mert a párom semmi rosszat nem tett, ő is nagyon jó pasi és nagyon vonzó. Rosszat nem is tudnék mondani rá. De valahogy mégis úgy érzem, hogy nem ő az igazi nekem, hogy ha úgy érzem tovább kell lépnem miért ne léphetnék? :( Nem fogom megcsalni és bántani sem akarom, de nem akarok szakítani sem :( Tudom hogy önző dolog de félek, hogy ha mégsem jön össze "J"-vel akkor egyedül maradok és ráadásul egy plátói szerelemmel.


Attól félek a párommal való barátságára tekintettel nem fog velem kezdeni, ezért nem is merek nagyon lépni. Éreztem, hogy van köztünk valami, azért láttam ahogy rám néz, ahogy néha zavarba jött amikor kettesbe voltunk. Biztos, hogy én is tetszem neki, szerintem talán többet is érez szimpla vonzalomnál, ezt a beszélgetéseinkre alapozom meg mondom, ahogy kezel engem, nagyon árulkodó hiába leplezi. Teljesen szerelmes vagyok, folyton Ő jár a fejembe, vele álmodok éjjelente és róla ábrándozom. Biztosan nem értitek ezt most meg, mert nem ismeritek Őt, de az ő személye egyszerűen egyedülálló én még nem találkoztam ilyen emberrel soha életemben. Nem csak arról van szó, hogy jól néz ki, sokkal több oka van hogy belészerettem. Vele akarok lenni, néha olyan szánalmasan teperek, tudom hol dolgozik és sokszor direkt arra kerülök hátha összefutok vele, mindenhol őt keresem. Facebookon nem merek ráírni nem is ismerősöm. Nagyon össze vagyok zavarodva és nem tudom, hogyan tovább. Itt alszik mellettem egy teljesen ideális pasi akivel eddig boldog voltam és szeretem is (már nem szerelemből, a szívem már másé) nagyon de mégsem vagyok boldog, egyedül érzem magam...


2017. febr. 22. 01:26
 1/7 benzin18 válasza:
100%
Először is kezdem azzal, hogy rohadrul nem vagy korrekt a pasiddal. Ha valaki mást szeretsz, róla ábrándozol azt minimum közölni kell a paliddal, szerintem te is elvárnád,hogy elmondja ha már más érdekli.. Ez a legtisztább, akkor meg lehet beszélni és nem kell magadban örlődnöd.. Egyébként meg attól félni, hogy esetleg egyedül maradsz, már ne is haragudj de k**va gáz. Akkor ismeri meg önmagát igazán az ember amikor singli. És akkor válhatsz igazán jó partnerré, ha megfelelően megismerted önmagad! Szerintem beszélj a pasiddal, mond el neki mi a helyzet, ha én lennék a helyedben még szakítanék is. A zöld szemű srác amúgy se fog veled semmit kezdeni amíg a mostani paliddal vagy, mert a leírás alapján a szerelmed, ellentétben veled korrekt! Na mindegy, bocs a kissé lehordó hangvételű válaszért, bizonyára attól lett ilyen, mert nem szívesen lennék egyik srác helyében sem. Jól összekavartad, vagy össze fogod kavarni a szart.. A legtisztább az lenne ha hagynád mindkettőt, és magaddal foglalkoznál egy ideig, amíg eljutsz oda, hogy ne másoktól várj választ ilyen fontos kérdésekre. Addigra talán már lesz esélyed J-nél... 24/F
2017. febr. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Így végig olvasva a kérdésed elég "egyszerű" a helyzet. Bele estél abba a "hibába", hogy mást mond a szíved és mást mond az agyad. Sajnos nem könnyű ebből kikavarodni de szerintem a legelső lépése ennek a dolognak az lenne, hogy magadban tisztázod, hogy mit is szeretnél. El kell döntened, hogy akarod-e tovább folytatni ezt a kapcsolatot vagy inkább hagyod. Egy idő után úgyis észreveszi a párod is rajtad, hogy valami nem stimmel mert te sem úgy fogsz már hozzáállni mint régen. Jobban jársz ha ezt letisztázzátok minél előbb és ha olyan van akkor inkább szakítsatok mert így az egymással való szenvedéstől mentitek meg magatokat. Szegény pasidat sajnálom, hogy ebbe keveredett bele, nyílván az ember az érzelmeit nem tudja irányítani, csak ez egy olyan komplikált helyzet ami valószínűleg nem szüntethető meg mindenféle negatívum nélkül.


Csak nehogy aztán a végén kiderüljön, hogy ez csak egy fellángolás és utána pofára esel...


Mindenesetre sok szerencsét.

21/F

2017. febr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szinte egesz biztos, hogy nem fog veled kezdeni a srac, ha jot akarsz mindenkinek, tullepsz rajta es vagy a baratodra koncentralsz, vagy mindkettot elfelejted.
2017. febr. 22. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom,hány éves vagy,de leírás alapján olyan 20-21 talán,szóval elég fiatal vagy,és számomra nagyon ellenszenves,hogy a párod barátját szerelmednek nevezed,miközben ott alszik melletted mit sem sejtve.

Joga van tudni az igazat a párodnak,beszélj vele,mi a szitu,vállald a felelősséget az érzelmeidért,esetleges tetteidért!


Egyébiránt én lassan 30 vagyok,és ugyanúgy 1 év 1 hónapja tart a kapcsolatom a párommal,akit teljes szívből szeretek.

Neki is van egy nagyon jó barátja,akivel így én is elég jóban lettem,a srác kezdettől fogva puszival köszön,érdeklődik időnként messengeren,felajánlja,hogy szükségem van segítségre,autóval elvisz,karácsonyra kaptam tőle egy apró ajándékot is,és neki sincs senkije jelenleg.

Kedvelem őt,mert nagyon rendes ember,de ennyi.

A páromat szeretem,vele tervezem a jövőt,eszembe sem jutna a barátja után kajtatni,de mondjuk más férfi után sem.


Amúgy a férfiak között van egy íratlan szabály,hogy barát/haver nőjével nem kezdenek ki,bármennyire is tetszik nekik,és ha a párod barátjaban van némi tisztelet párod felé,nem kezd veled.


Ha most szakítasz pároddal,(és remélem,hogy megteszed,mert olyan nőt érdemel,aki szereti teljes szívvel)és összejönnel a barátjával,szerinted mit gondolna?

Szakíts,és ne félj egyedül lenni,mert csak így tudhatod meg igazán,ki/mi lesz a jó neked.


Sok sikert!

29/N

2017. febr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Belekényelmesedtél a kapcsolatodba, és így bármilyen jó is a barátod, a másik sokkal izgatóbb, és belezúgtál. De egyébként sokat áradozol a zöld szeműről, belsőre főleg, szóval nem tudom, lehet hogy el is van maradva a barátod vonzósági faktora hozzá képest, így meg nem is kell csoda ahhoz hogy inkább őt akarjad.

Az a baj, nem tudok építőt hozzászólni, pedig nagyon megértem a problémádat. Személyesen azt tudom neked mondani, hogy a barátomról pont úgy tudok áradozni, mint te a zöld szeműről. És nem is bírnám ki olyannal, aki nem különleges és szép belsőre, illetve nem vonzó és izgató külsőre.

2017. febr. 22. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az jött le, hogy 1 év 1 hónap ide, vagy oda, te nyitott vagy, kérdező. Ha nem a párod barátja, akkor más, neked hiányzott valaki. Ha mással találkoztál volna, akkor most csak annyi lenne a különbség, hogy még ez a dilemmád se lenne, hogy hát a barátja.

Nem látom a tudatosságot benned, mintha a dolgok történnének veled, te nem tehetsz semmiről. Nem dráma, nem te vagy az egyetlen ilyen. Majd csak lesz valahogy, vagy összejössz a zöldszeművel, vagy nem, vagy mással.

Sok sikert.

2017. febr. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez csak testi vonzalom.
2017. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!