Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a párom legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a párom legjobb barátjába, aki ráadásul a szomszédunk? 20/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal nemrég költöztünk össze, a legjobb barátja szomszédságába. Mivel ilyen közel lakunk egymáshoz, napi szinten elkezdtünk összejárni, csinálunk sok programot, de néha csak kávézunk. Észrevettem magamon, hogy szinte egész nap csak erre a fiúra gondolok, róla ábrándozok. Fogalmam sincs hogy mi van velem, egyszerűen utálom magamat,én eddig teljesen biztos voltam benne, hogy a páromat szeretem! Régebben tetszettem ennek a fiúnak, még mielőtt megismerkedtem a párommal. Ez nem rég derült ki. Most mégis mi a francot csináljak??? Annyira bűntudatom van és gyűlölöm magam, de egyszerűen nem tudom irányítani az érzelmeim!

2016. szept. 9. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szomszéddal ne kezdj ki! :( Tapasztalat.
2016. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele kikezdeni, nyilván tudom, hogy ennek a dolognak nincs jövője. Erkölcsileg nem tudnám megtenni!
2016. szept. 9. 14:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

hozd össze az ő mostani párját a te pároddal! :))))


Problem solved, - és külön bónuszként még messzire sem kell átcuccolni, neki sem :D

2016. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nincs párja a szomszédnak!
2016. szept. 9. 14:34
 5/17 anonim ***** válasza:
57%
Akkor próbáljátok ki hármasban, még jó is kisülhet belőle :-)
2016. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Légyszi komoly válaszokat írjatok....
2016. szept. 9. 14:39
 7/17 Noren1989 ***** válasza:
84%
Erre nem lehet komoly választ írni. Nem vagy képes rá, hogy megtedd, amit javaslunk. Elmondom a forgatókönyvet: itt kb 5 ember meg fogja mondani, hogy felejtsd el, koncentrálj a párodra. Kb 2 még elvicceli, 1 pedig benyög valami ordenáré hülyeséget. Aztán te már csak azért is beírod utóljára, hogy még mindig nem tudod, hogy mit kell tenned, s elkezdesz a szomszéddal ismerkedni... Ennyi röviden. ha érzel magadban elég erőt, hogy ellenállj, akkor hajrá.
2016. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj. Nem vagy még teljesen érett egy felnőtt kapcsolatra és a vele járó elköteleződésre. Egyszerűen hagyd figyelmen kívül az ilyen ábrándokat, foglald el magad, tudatosan vedd észre, ha megint a barátra kalandozik a gondolatod és minden ilyen alkalommal találj ki valamit, amivel a párodat megleped vagy amivel ti ketten közelebb kerültök. Lehet az csak a kedvenc kajája, vagy egy új ötlet az esti összebújáshoz, egy szép film, ami mindkettőtöknek tetszene.


Nem bűn néha elkalandozni fejben, de legyél te a főnök az ábrándjaid fölött.


Ha valóban jó a kapcsolatotok, akkor vissza tudod terelni a gondolataid a párodhoz.

2016. szept. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy szakits a pasiddal és gyere össze a szomszéddal vagy felejtsd el.
2016. szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom visszaterelni a gondolataimat, remélem sikerül, illetve megpróbálom kerülni a srácot...
2016. szept. 9. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!