Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a férjem barátjába?

Figyelt kérdés
Sok időt töltünk együtt és beszélgetünk is, bármilyen témában. Tudjuk,hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek. Csak úgy forr a levegő körülöttünk,ha egymás közelében vagyunk. De a férjem ebből nem vett észre semmit. Folyamatosan egymásra gondolunk,szeretnénk együtt lenni,csak attól félünk,hogy mindenki ellenünk lenne. Felvállaljuk a kapcsolatot vagy mi lenne a helyes döntés?
2016. nov. 9. 10:17
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Undorító vagy.
2016. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Gyerek van? Remélem nincs! Sajnálom a férjed.
2016. nov. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Hát ez gáz.

Túl leszel egy-két nehéz váláson, utána megedződsz annyira hogy nem mégy bele ilyen helyzetekbe. Már az elején felismered és messzire elkerülöd.

2016. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu...

Én elnyomtam magamban a vágyat, de baromi nehéz.Tudom, hogy milyen érzés.Bizsergető, izgalmas, és veszélyes.Én azt mondom, élvezzétek ki ezt az érzést, de ne lépjetek tovább.

Ha idővel sem enyhül, akkor gondoljátok át.

Tudom milyen izgalmas érzés, de meg lehet állni egy ponton.

Gondolom nem tini vagy már te sem, úgy ahogy én sem.Kiélveztem minden egyes kis izzást közöttünk, de nem léptem tovább.Akkor volt nehéz mindig amikor találkoztunk.

2016. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy köztünk csak a szexuális vágy volt meg, azt könnyebb volt leküzdeni mint mondjuk ha bele is szeretek.
2016. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Hee?? És a párod barátja is tud róla,hogy így érez irántad vagy ezt csak te gondolod bele??

Mert lehet ő csak "ppénkodik", te meg nedvesedsz is...

2016. nov. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nincs gyerekünk.
2016. nov. 9. 11:10
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen a férjem barátja, ő nem tud róla. Senkinek nem akarok rosszat, de már évek óta ezt érezzük, akárhogy próbáltuk kerülni egymást.
2016. nov. 9. 11:12
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdeztem,hogy tuti biztos,hogy a férjed barátja is ezt érzi? Mondta a szájával??
2016. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
A másik iránti tiszteletből nem történt semmi sem,de egyre nehezebb,mert mindketten őrlödünk.
2016. nov. 9. 11:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!