Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mással van már együtt, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással van már együtt, de akkor ez miért?

Figyelt kérdés

Szakítottunk a barátommal, lassan 1 egész éve, én sosem bírtam, havonta-két havonta felhívtam őt, hogy szeretem. Aztmondta fellángolás, elvetettük. De ez után x ideig boldog voltam, mert beszéltem vele. Nem haragban váltunk el, sőt mindig nagyon aranyos volt, próbált segíteni mit tegyek, hogy könnyebb legyen nekem, figyelünk ugyanúgy önzetlenül egymásra.. később összejött mással, én tűrtem. Karácsonykor viszont kibukott, kisebb zaklatást rendeztem le, nagy felhevültségemben, majd csúnyábban elküldött. Azóta egész jól elvoltam, de minden nap eszembe jut, és álmodtam is vele. 3 napja megint szarabb volt, és hirtelen magánügy miatt át kellett jönnie a szüleimhez, én az udvaron sírtam. De nembeszéltem vele, nemment. Mikor elment bömböltem. Anyám gondolta jót tesz, felhívta, majd kérdezte messze jár e, és mondta hogy igen, de akkor adja nekem a telefont. 51 percet beszéltünk, folyamat próbált vidítani, viccelődött, nevettetett, én pedig sírtam.. viszont a kedvességéből, meg 1 2 mondatot elsütött ami miatt érzek még reményt. Ezekszerint karácsonykor is a lány miatt koptatott, amit nyilván megértek.. de vajon még reménykedhetek? Ha leszarna nem beszélt volna velem, illetve valamennyire a másik csaj felé sem volt ez korrekt teljesen. Összevagyok zavarodva, de annyira szeretem.. nagyon sok részlete van amit nem írtam ide, mert hosszú lenne, de örülnék ha elmondhatnám egy kívülállónak, hogy mit gondol.. szóval írjatok, vagy aki jelez írok :( :)


19/L



2017. febr. 22. 22:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl tett rajtad, ha már talált mást ennyi az egész.

Azért próbált vidítani mert talán kedves?

2017. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Te kerested őt folyton, hogy szereted. Te zaklattad őt.

Túl van rajtad. Ne keresd őt! Tudom, nehéz, én is ilyen helyzetben vagyok. A srác tudja, hogy mit érzel. Ennyi.

Lépj tovább!

2017. febr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne lekoptatni az exet, de áldott jó szívem van... Attól, hogy jó fej vagyok, mert nem ölted meg az anyámat, még nem jelent többet ...
2017. febr. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
KEdves veled, de nem kéne,mert csak a reményt kelti benned így, feleslegesen.
2017. febr. 23. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben a korban én is ilyen voltam, te jó ég, nagyon el kellett volna beszélgetnem valakivel. Mikor az első barátom szakított velem (20 évesen, másfél év után) hasonlóan viselkedtem sírtam, tomboltam, kerestem. Ő pedig megvigasztalt, de nen azért, mert szeretett, hanem mert törődött velem, nem akarta, hogy padlón legyek miatta. Ami nekem rosszabb volt, hogy vizsgaidőszak legelején dobott, azt hittem bukom az egész félévem. Szóval úgy döntöttem nem beszélek vele többet, helyette a barátaim segítségét kértem, eleinte nehéz volt, de pár hónap múlva teljesen jól voltam (igaz, ez májusban történt, szóval nyáron el tudtam magam engedni). Emellett a legjobb barátommal ebben az időben lettünk ennyire jóban. Hidd el, nem éri meg ez az egész. Ne keresd és el tudod majd felejteni még ha most nem is hiszed el.
2017. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme reménykedni, ez elég világos.
2017. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ő tovább lépett, de mivel egy hisztis kisgyerekként kapaszkodsz belé, lelkiismeret furdalása van és sajnál. Emiatt próbál kedves lenni veled.

Ne égesd magad tovább előtte hanem keresd meg az önbecsülésed a gödör alján és szedd össze magad.

2017. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En anbaratod cipojeben jartam anno (lany vagyok). En azert vigasztaltam az exemet, mert buntudatom volt es igaz, mar nem voltam szerelmes, de nem is utaltam. Nagyon rossz volt szenvedni latni. Amugy se volt nagy darab, de alog evett honapokig. Aztan nekem kellett meghoznom a dontest, hogy par honapig ne beszeljunk, igy biztos jobb lesz neki. O bizonygatta hogy nem lesz. Mikor hobapok multan megint elkezdtunk beszelni, mondta hogy ez kellett neki. Nem rogton, de jobb lett.
2017. febr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!