Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék valami hagyományt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék valami hagyományt, mindennapos meglepetést a páromnak! Amit mindennap megtennék! Amitől még nagyobb lehet a szerelmünk! Van egy ötletem, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Egy nagyon nagy szerelembe keveredtünk, és nem akarom elveszíteni. Valami különöset akarok ami mindig jól esik neki! Mindennap. Arra gondoltam az év 365napján minden reggel mondjuk vagy este küldök neki egy szerelmes vagy jó reggelt verset vagy valami romantikus smst!

Még nem tudom mit kellene de azt akarom imádjon mégjobban és várja mindig ezt a kis kedvességet!

Én vagyok a nő. Vagy szerintetek ez gáz?

Van még hasonló kedveskedő ötletetek?



2017. febr. 23. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szerintem ez elég gyorsan rutinná, és később teherré fog válni. Ha ő nem romantikus alkat, akkor csak gyorsabban. Az, hogy este lefekvés előtt mondod/írod neki, hogy szereted, az belefér. Jót akarok nektek, nem bántani, ezért beszéllek le róla.
2017. febr. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tulzas. Ha pedig ugyanazt akarod minden nap csinalni, akkor pedig eleg hamar megszokja majd es nem lesz benne semmi kulonleges. Akkor mar jobb, ha varialod a dolgokat, holnap kedves sms, holnaputan megleped egy kis csokival, stb... De szerintem felesleges tenyleg minden egyes napra kihagyas nelkul kitalalnod valamit.
2017. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos ötlet. DE!!!!!! te tudsz éveken keresztül minden reggel egy uj verset? Vagy csak két hétre tervezel?
2017. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sok(k)
2017. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én elég romantikus alkat vagyok, de ez nekem is sok lenne, inkább csak alkalmanként küldj neki verset, egy jó reggelt, csodás napot! Üzenet a messengeren azért belefer naponta :)
2018. szept. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!