Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ma már gyakorlatilag cikinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már gyakorlatilag cikinek számít egy nőnél, ha az élete első férfijához megy hozzá?

Figyelt kérdés
Szerintetek is az emberek többségének ez negatív dolog lett? Úgy értem, hogy a mai felfogásban csak az megy hozzá az élete első szerelméhez, aki egy "nem kell senkinek" kategória és "örül annak, hogy talált valakit"? Ez miért lehet?

2017. febr. 24. 23:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Kérdezz meg egy olyan párt, akinél így volt. Olyat, aki amúgy nem fél beszélni a szexről. A 80éves nagymamám is óva intett ettől, az 50es nagynénik is. Mindenki.


Nem verték őket, de mind úgyérzi kihagyott valamit. A szerelem x év után elmúlik és hacsak nem elszigetelve él az ember, lesz legalább egy másik szerelem élete során, ami a korábbi házasság miatt be nem teljesült lesz. Aki már ezt megélte egyszer, tehát legalább 2 férfival volt, az sokkal könnyebben engedi el az új szerelmet, mint az, aki korábban el sem tudta képzelni, hogy mást is szerethet.


Csodás boldog 10+ évetek lehet, de 60 nem, hacsak nem remeteként éltek.


Én örülök, hogy a válások világába születtem.


Egy őszinte idős ember sem tanácsolná neked, hogy hozzámenj az első férfihez.

2017. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ciki, en csak szimplan nem szoktam erteni a sajat "tortenetembol" kiindulva. 17 eves voltam, amikor osszejottem az elso parommal, evekig egyutt voltunk, de mar a masodik ev vegere annyit valtoztam, hogy teljesen kinottem ezt a tinikori kapcsolatot. Most 5 evvel kesobb pedig mar vegkepp nem ertem, hogy hogyan tudtam egyutt lenni ilyen sok idot ezzel a fiuval, ezzel a kapcsolatban. Ebben a korban az ember annyit valtozik, hogy eszmeletlen. Tehat nekem mindig ezert fura inkabb, hogy valaki annyira nem valtozik, hogy siman kielegiti ot 27 evesen is a tinikori kapcsolata.
2017. febr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!