Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az hogy egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az hogy egy 16 éves srác gyakorlatilag felajánja hogy lesmárol egy 14 éves lányt csak azért hogy "az első csókjáról szép emlékek legyenek"?

Figyelt kérdés
Sosem látott élőben,csak msnen beszéltünk,és mikor ezt leírta,nem tudtam eldönteni hogy sírjak vagy röhögjek:D (nem vettem igénybe a lehetőséget :D)
2009. ápr. 30. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ezen csak röhögni lehet:D:D Szerintem csak ki akart használni, és megpróbálta ezt szép köntösbe bújtatni.
2009. ápr. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a srácnak mien színű a haja és mien fazonú? mert lehet hallottam már róla, és a keresztnevére lennék még kíváncsi lécci feltétlen írd meg köszi :)
2009. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
sötétbarna,hullámos,vállig érő haja van és ricsi a neve :D
2009. ápr. 30. 19:33
 4/5 anonim ***** válasza:

akk nem ő az kár pedig nevettem volna pár sort rajta élőben :D

azért köszi ^^

2009. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anno velem is volt ilyen :D én is 14 éves voltam:D persze ő is msn-en kérdezte meg xD én se vettem igénybe.
2009. dec. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!