Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes így folytatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így folytatni?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel megismerkedtem, 3 randin vagyunk túl. Ma volt a 3. randi. A 2. randin beszélgettünk, kinek ki az esete, stb. Kiderült, hogy épp az ellentétem lányok az esetei, magasabb, kreol bőrű, sötét hajú-szemű lányok, én meg alacsony vagyok, és szőke. De mondta, ez nem gond, mert olyat keres, akivel jól érzi magát, meg azért nagyon tetszek neki, és jól érzi magát velem.De nem érzi még azt a bizonyos pluszt, de ez változha.. volt csók is már. Mai randi is jól sikerült, de nem tudok fesztelen lenni, mert alacsonyabb rendűségi érzésem van, hogy nem vagyok elég jó...

Szerintetek? Én 20/L, ő 22/F


2016. ápr. 25. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
hosszú távra ne tervezz vele, a többi rajtad áll
2016. ápr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És mi volt a 3. randin? Nem tett semmit, amivel kompenzálná a hülye beszólását?
2016. ápr. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha jól érzi magát veleed, és azt mondja tetszel neki, akkor rendben van minden. ha megvan a vonzalom, akkor azon belül már mindegy hogyan nézel ki, innen már a belső a fontosabb - azaz hogy érezze jól magát veled. szerintem nincs félnivalód amiatt, mert az ideálja picit más
2016. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Annyit mondott hogy szeret velem beszélgetni, jó velem lenni. Igazából tök jó lenne minden, ha nem agyalnék ezen. De hát amit mondott azt modnta. Meg úgy néz rám, mintha hátha meglát valamit amibenmegláthatná azt a bizonyos plluszt, de lehet ezt csak beképzelem..

Ma is rákérdeztem erre, de azt mondta, hogy ezt nem tudja szablyozni, de megérti ha zavar, és hagnyi akarom. Hát, kösz, ha ennyire ragaszkodik hozzám :/ De azt mondta ha lenne esze akkor nem engedne, de nincs neki.

2016. ápr. 25. 22:59
 5/6 A kérdező kommentje:
jaj, olyan jó lenne, ha nem kellene ezen gondolkodni.
2016. ápr. 25. 23:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen... Mindketten el vagytok bizonytalanodva


Legalább egyikőtök biztos lenne a dolgában :D Lehet sokat segítene :D

2016. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!