Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek a mostoha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek a mostoha testvéretekkel? Mármint ha nyilvánvalóan meglenne a vonzalom (nem csak testi) mindkettőtök részéről?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még ha nem is vér szerinti ,de valamilyen szinten családtag. Viszont kb 3-4 éve éltek együtt mint testvérek és ott még annyira nincs meg az az érzés mint amikor valakivel kiskorod óta úgy nősz fel mint ha "testvérek" lennétek.Ti mit tennétek?

2017. febr. 25. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Összejönnék vele.
2017. febr. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ismerek egy olyan családot, ahol a férfi apja és a nő anyja jött össze egymással, többmint 10 éve van együtt mindkét pár, semmi probléma nincs belőle, max könnyebb családi összejöveteleket rendezni.
2017. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 de akkor ők eleve nem éltek úgy együtt mint testvérek.

engem inkább az érdekelne ,hogy az után milyen!?

2017. febr. 26. 00:03
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Fúj de bizarr. Én nagyon nehezen bírnám rávenni magam. Beszélgetni, sétálni, szórakozni, bármit szívesen csinálnék vele. Úgy kezelném, mint a páromat, de a testiség.. Hát az nem tudom hogy menne.
2017. febr. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én simán.
2017. febr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha szakítanak akkor mi lesz?
2017. febr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolják mindketten akkor miért ne? Itt csak az a veszélye a dolognak szerintem, hogy ha rosszul sül el akkor nagyon kellemetlen lesz mindenkinek.
2017. febr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2017. szept. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!