Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csajok/Nők! Ha egy pasi nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok/Nők! Ha egy pasi nem férfias megjelenésű, akkor egy nő sosem fog tudni ösztönösen vonzódni iránta?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok a nőni lélektanra, hogy ez náluk miként működik. A vonzalomhoz hány százalékkal járul a szép arc és hány százalékkal a testalkat? Ha tudtok, akkor milyen mértékben vagytok képesek kompromisszumot kötni utóbbi terén? Ezt azért kérdezem, mert egyrészt én arcra helyes vagyok (egyes vélemények szerint), másrészt a testalkatom miatt legfeljebb a 12-14 éves kisiskolás lányok éreznének irántam vonzalmat viszont már lassan a húszas éveim közepét taposom. És ezt a kettősséget nem tudom hova sorolni mind társkeresés, mint pedig az énképem szempontjából.

2017. febr. 19. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Legegyszerűbb lépés, kezdj el edzeni. Nem kell kockás has, meg nagy karok, meg hatalmas lábak, csak hogy egy kicsit vaskosabb legyél. Ennyi az egész.
2017. febr. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Ha arcra helyes vagy,az szerencsésebb mert a testedet könnyebben tudod formálni.El kellene járni edzeni.
2017. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudnak vonzódni, de jelentősen kevesebben mintha magadra szednél pár kilót és edzenél kicsit.

Evolúciós oka is van, a nők és férfiak is kifejlett, egészségesnek, termékenynek kinéző embereket tartanak vonzónak.

2017. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor is ha alacsony vagyok? Mert eljárhatok edzeni, lehetnek formás karjaim és lábaim, attól még ugyanúgy 170 maradok és a legtöbb nő szemében ez minden csak nem férfias. :/
2017. febr. 19. 13:11
 5/10 anonim ***** válasza:
xd nem is ezen múlik. De ha termetesebb vagy, izmoskásabb, akkor alapból úgy tekintenek rád. ismerek egy ilyen 160 magas emberkét, akire férfiként tekint nagyon sok nő, és egyébként rendőr is. Alig múlik valami a természeti adottságokon, sokkal inkább attól függ midnen, hogy mit kezdesz magaddal.
2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4. de így alacsony is vagy és vékony is, úgy csak alacsony lennél. Vannak nők akiknek bejönnek az 170 körüli férfiak. Nekem fontos a magasság, a férfias kisugárzás, borosta. Ebben nincs kompromisszum.


24N

2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Kismillió dolog van, amihez a nők tudnak vonzódni, ne aggódj, a megjelenés ennek csak egy szeletkéje. Vonzalmat kelthet a hangod, a nevetésed, a mosolyod, a humorod, a kisugárzásod, az intelligenciád, a céltudatosságod, a határozottságod, a fellépésed, a vagányságod, de még a félénkséged is. Nem kell ezen annyit agyalni, ha úgy érzed, hogy külsőre nem vagy megfelelő, kompenzálni kell más dolgokkal. A férfiasság, ami a nőknek kell, egy nagyon sok összetevőből álló dolog. A nőknek nem annyira fontos ám a külső, hidd el. Az összhatást nézik. 34/F
2017. febr. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#4 Legalább próbáld meg.Ártani nem árthatsz vele magadnak,ha lesz rajtad némi izom. :)

A barátom is alacsony,172 magas és izmos,férfias.Széles a háta és a feneke,combja is nagyon tetszik. Lehet valaki alacsonyan is jó pasi,hidd el! :)

2017. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 ja ezért vesznek sokan drága autót, mert kompenzálni akarnak a nőknek? Itt veszik el az erejük, itt csicskulnak be. Ezen áll vagy bukik az egész!
2017. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én barátom elég vékony, nincs kimondottan "férfias" alkata (sem olyan szőrzete), sőt, akár még azt is lehetne mondani, hogy nőies vonásai vannak. Én meg egy heteroszexuális nő vagyok, aki a férfit látja benne. Szerintem nem a testalkattól lesz valaki férfias, hanem attól, amilyen. Hogy magabiztos, humoros, intelligens, jól tájékozott és ügyeskezű, biztonságérzetet nyújt.
2017. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!