Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit mondanátok ha a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondanátok ha a menyasszonyotok az esküvő leszervezése után mégiscsak azt mondaná, hogy inkább várjatok még?

Figyelt kérdés

2017. febr. 28. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

???


Leszervezése után? Ha, minden előleg kifizetve és átadva és a meghívók elküldve... hogy a jó édes anyukájával szórakozzon és akkor látna utoljára.

2017. febr. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Megkérdezném, hogy miért, ha azt mondja még idő kellene. Akkor mérlegelnék mióta vagyunk együtt, ha 3 évnél régebb óta és ezzel hozakodik fel. Akkor kalap kabát, ég veled...


Vannak elfogadható érvek, pl rákos lenne, vagy anyukája az, ilyen dolgok válthatnak ki ilyen érzést az emberekből, ezek érthetőek, akkor elnapolnánk. De mint fentebb írtam, minden más eseteben ég veled örökre, és természetesen csessze meg...

2017. febr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Egy szóval össze tudnam foglalni amit mondani akarnék:VISZLAT!

....igen ,igy csupa nagy betuvel!

2017. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is annyi lenne, ha nem lenne normális indoka rá.

Közeli hozzátartozó halála, betegsége stb. elfogadható indok.

A nem biztos az érzéseiben féle indokok azonnali szakítást eredményeznének.

2017. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogy inkább előbb mint utóbb.Bár nő vagyok,de fordított esetbe,és ha van egy kis eszed így állaz hozzá.Vagy erőszakot teszel,mert te akarod,es az esküvő már le van szervezve?
2017. febr. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk más miatt lett lemondva, de én örültem neki, mert úgy éreztem, hogy el lett kapkodva a dolog.

Ha nem érzed magad biztos benne, inkább mondd le, minthogy elválj fél év múlva.

Legfeljebb a következő vonatra szállsz fel...

2017. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel egy olyan férfival képzelem el az életemet, akivel mindent meg tudunk közösen oldani, én azt várnám el, hogy ezen is dolgozzunk, beszéljük át... semmi értelme belemenni a házasságba, és aztán fél év múlva meggondolni magunkat és elválni.
2017. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt, hogy köszi, hogy nem esküvő után szóltál, aztán pedig azt, hogy viszlát. Kivéve ha pl. terhes lett és inkább szülés után akar lagzizni vagy valami hasonló. Ha viszont nem akar már esküvőt akkor ennyi volt. Ez kb. olyan mint eljegyzésre nemet mondani, az egynelő a szakítással nem azt jelenti, hogy jó akkor nem leszünk jegyesek csak járunk.
2017. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Megerőszakolnám a menyasszonyt az oltárnál a pap szeme láttára.
2017. febr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ez kb. olyan mint eljegyzésre nemet mondani, az egynelő a szakítással nem azt jelenti, hogy jó akkor nem leszünk jegyesek csak járunk."


Tényleg? Tök jó, hogy itt midnen iylen fekete-fehér..

Nekem is megkérdték a kezem, bár tudta jól, hogy nekem ezek még koraiak lesznek kicsit, mert bezséltünk már róla pl. Nyilván bepánikoltam én is, mert nem éreztem kész magam erre. Ja, és nem szakítottunk, mert beszéltünk róla, és várunk vele.

A jegygyűrű és a jegyesség eddig uyganúgy áll, de nem most kezdjük leszervezni az esküvőt, mert bizony ha nekem ilyen ultimátumot adna, akkor én szakítanék..


Egy kis ijedtség meg sokaknál előjöhet, bakker, ülje le vele beszélgetni, mit érez, mi kavarog a fejében. Talán meg is nyugtatnád.

Elvégre ti már leszerveztétek a folyamatokat, elárulom nekem már az első lépéstől miután bejelentettük a szülőknek si sokk volt az egész... Ő meg lehet, hogy csak megijedt kicsit most.Ha bezséltek róla és megnyugszik, nincs gond, ha meg egyáltalán nem akar veled tervezni, akkor hidd el, hogy a tudtodra fogja adni...

25N

2017. márc. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!