Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exemmel több hónapja vége,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exemmel több hónapja vége, sokáig vissza akart kapni, de már nem akartam vele lenni, súlyos dolgokat tett! Rádöbbent, h nincs esélye, azóta gyűlöl! Azt állítja, h rájött h nem is volt jó velem és jobb neki mióta nem vagyunk együtt. Igaz v bosszú?

Figyelt kérdés
2012. febr. 24. 20:09
 1/10 Macs1209 ***** válasza:
100%
Bosszú. Ha valakivel nem jó, 1 percig se akarom visszakapni.
2012. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel, ha te úgysem akarsz visszamenni hozzá? Gratulálj neki, hogy továbblépett, és kívánj szerencsét.
2012. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
sztem utólag rájött h jobb csajozni bulizni ez való neki ..ha így van érthető h h jobb neki így
2012. febr. 24. 20:14
 4/10 Csokasi-a81 ***** válasza:
Az ilyen egy nagy barom... jól tetted, hogy kirúgtad
2012. febr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha nem lenne igazad, talán ezzel akar érzelmileg szabadulni tőled. Próbája magával is elhitetni azokat a dolgokat amiket neked mond.
2012. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minek kell az exxel beszélned?
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vissza akartam kapni az exem,próbálkoztam ezzel 3 hónapig,most szemen tudnám köpni :D Nem bosszú ez tuti
2012. febr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

Velem több hónapja szakított az exe-m, sokáig visszaakartam kapni, de nem volt esélyem. Egy idő után nem csak én, hanem mások is észrevették, hogy sokkal kiegyensúlyozottabb lettem. Még mindig fáj, hogy elhagyott, de még így is azt mondom, hogy jobb nélküle.

Én nem bosszúból mondtam neki!!!


20/f

2012. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem..
2012. febr. 24. 23:31
 10/10 claidheamohmor ***** válasza:

Itt valaki írta, hogy így akar érzelmileg szabadulni tőled. Lehet, hogy tényleg nem volt más mód, tudatosan kényszerítette magát, hogy meggyűlöljön, és ne szenvedjen tovább a hiányodtól. Valakinek nem megy másképp. (És valahol, titokban, mélyen bent, míg él, hiányozni fogsz neki, de ezt a büdös életbe többé nem vallaná be senkinek, legkevésbé neked.)

Nézd: kihajítottad, nem kell neked többé, mit agyalsz ezen? Van az hülye mondás, a fosbúkon is terjed, "Amikor szakítasz velem, és azt mondod, maradjunk barátok, az olyan, mintha anyám azt mondaná, megdöglött a kutyád, de megtarthatod."

Vagy fontos lenne, ha ismerőseid, barátaid, rokonaid felé azt tudnád lekommunikálni, hogy igen, szakítottam a Gézával, mert meguntam/nem tett a kapcsolatunkért semmit/még nem éltem ki magam/nem volt jó a szex/utamba került egy jobb pasi/rájöttem, hogy leszbikus vagyok, de tök egyetértésben váltunk el, és azóta is jó, baráti kapcsolatban vagyunk? :DDD

(Egyébként kíváncsi lennék az exed álláspontjára is)

2012. jún. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!