Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek bemutatni a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek bemutatni a szüleimnek a párom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szégyellem őt!

Nagy a korkülönbség köztünk és tudom, hogy a szüleim nem fogadnák el.

Főleg apukám. Nem szeretnék rosszban lenni a szüleimmel de a barátomat is szeretem.

Nem akarok titkolózni. Hosszútávon úgyse tudnám titkolni.

Volt valaki hasonló helyzetben?

18/L



2017. márc. 2. 19:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a szüleid értelmes emberek, te pedig túl szerelmes vagy, és emiatt roppant naiv.
2017. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
69%

Te nem használod őt ki, de ő kihasznál téged, főleg a zsenge testedet. Direkt az ilyen butuska, manipulálható kislányokra vadászik, amit apád pontosan tud.

Kérdezd meg apádat, hogy miért választana ő egy 18 éves lányt, a válaszai ezek lennének:

-mert friss, ropogós husika

-mert érzelmileg manipulálható

-mert fegyelmezhető, fenyíthető

-mert tapasztalatlan, ezért bármi hazug ígérgetést bevesz

-mert ha felcsinálom, akkor könnyedén elhajthatom a vágóhídra egy abortuszra

-mert bármikor kidobhatom, hiszen ilyen kis kihasználható fiatal lánykát bármikor találok másikat

-mert gátlástalan vagyok, csak a szexre hajtok és minden hülyét átvágok, aki hagyja magát


Most menj és mutasd be apádnak a "barátodat"!

2017. márc. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
64%
És hol a tarka fäszban ismerted meg?
2017. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Egy fiatalabb férfi is ugyanúgy kihasználhat. Ennyi erővel minden férfitól félthetne az apám.
2017. márc. 2. 20:30
 15/33 anonim ***** válasza:
42%
Bejon a szottyadt, aszott here vagy mi?? Mi jon be egy venemberen?
2017. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
59%

Van egy tippem, hogy neked már mondta a barátod, hogy nagykorú vagy, azt csinálhatsz amit akarsz, a szüleid nem szólhatnak bele.

Eltaláltam?

Bingó!

2017. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

15# 35 éves ember egyáltalán NEM öreg! Gondolkozz az agyaddal! Elég baj lenne ha 30+ évesen már öregnek számítanánk.


16# Nem mondott semmi ilyesmit!

2017. márc. 2. 21:03
 18/33 anonim ***** válasza:
72%

Az a baj, hogy mondhatunk itt akármit, te jelenleg fülig szerelmes vagy, és nem látsz a rózsaszín ködtől. Fiatal korában a legtöbb ember ilyen. De ezt úgysem fogod megérteni, mert úgy érzed, mindenki ellened van, és csak a "szerelmed" áll melletted.

Sajnos az előttem szólóknak igaza van. Egy egészséges, normális férfi nem kezd ki egy 18 éves lánnyal. Egyszerűen másképp látjátok még a világot, ő már érett, tapasztalatokkal teli férfi, te pedig még csak most kezded el az életet élni. És nem kell azt mondani, hogy a korodnál érettebb vagy, mert nem vagy. Kihasználja a hiszékenységed a barátod, majd mikor megun, szépen kidob majd, te pedig hetekig zokogsz majd, és írod ide a kérdésed, hogy miért ilyen féreg egy pasi.

2017. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
52%
Legalább elvált és van gyereke,vagy még nős?
2017. márc. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%

Gondolkozz el azon, hogy édesapád és édesanyád eddig mindentől megóvott, erre jön egy ragadozó aki elkábít téged. Van egy morfiumos zsebkendője, arcodra szorítja és elrabol téged. Ez a 35 éves pasi sunyi módon sötétben, az ablakon mászik be. A szüleid 18 éve ott vannak melletted, ez a pasas meg csak pár hete vagy hónapja. A szüleid már bizonyítottak neked, hogy fontos vagy nekik, de a barátod még a bájolgó szavain kívül semmit nem tett le az asztalodra. Tudod mit? Tegyél egy próbát vele, hagyd el, és ha két hónapon belül egy újabb tizenéves kislánnyal fog feszíteni, akkor nekem volt igazam. Vésd az eszedbe, hogy egy 35 éves férfi SOHA nem fog társat látni egy 18 éves lányban.

Csináld! Menj a saját fejed után, aztán nézd meg anyád ráncait és apád agyvérzését az érted való aggodalomban.


Tudod nem is téged kellene egy pofonnal észhez téríteni, hanem a barátodhoz hasonló senkiháziakat megdöngetni az apáknak és nagybácsiknak és fivéreknek. Fizessen a ribiknek, ha friss hús kell neki, de a lányomat soha nem adnám egy ilyen hapsinak.

2017. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!