Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek bemutatni a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek bemutatni a szüleimnek a párom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szégyellem őt!

Nagy a korkülönbség köztünk és tudom, hogy a szüleim nem fogadnák el.

Főleg apukám. Nem szeretnék rosszban lenni a szüleimmel de a barátomat is szeretem.

Nem akarok titkolózni. Hosszútávon úgyse tudnám titkolni.

Volt valaki hasonló helyzetben?

18/L



2017. márc. 2. 19:37
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Hűűűűű, erre nem számítottam!

Nem akarom a szüleidről alkotott képedet elcsúfítani. Nagyon szereted őket? Akkor ne olvasd el, amit írok.


Hát nem voltak egymással boldogok? Vagyis, a válasz alapján, anyukád nem volt boldog? Esetleg kereste a boldogságot a házasságuk alatt is? (Nagyon elnézést kérek az inszinuációért, csak találgatok.)

Ilyen dolgok előfordulnak az életben, és vagy végzetesek egy kapcsolatban, vagy nem, viszont esetleg örökre tüske marad a köröm alatt. Elgondolkodtató. Nem tudsz anyukáddal nyugodt körülmények között négyszemközt beszélni? Megnyugtatva, előre, hogy te nem itélsz el semmit...

Remélem, rémeket látok, de most nem tudok másra gondolni.

Ha viszont nagyon nincs igazam, akkor apukád érve ellen azt lehet fölhozni, hogy a te fiatalságod a szerelmedhez kötődik, ha elveszi, éppen ezzel foszt meg a fiatalságodtól. Majd ha kiderülne, hogy ti nem jöttök ki jól, és szétmennétek, te még akkor is fiatal leszel, nem vette el senki a fiatalságodat.

2017. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Sose volt jó házasság az övék.

Véleményem szerint nem a korkülönbség volt a fő probléma.(Nemcsak azért gondolom így mert érintett vagyok a témában)

Alapból nem illettek össze.

Apa tipikus papucs, anya pedig házisárkány.

A kapcsolatuk elején apukám csalta meg anyukámat viszont az utóbbi időben fordítva.

Anyu egyszer elmesélte a megismerkedésüket.

Nagyon elsiették a dolgokat.

1 hét után már összeköltöztek!!

2017. márc. 5. 20:45
 33/33 anonim ***** válasza:

Eszerint nagyon beletaláltam.

Nem segít rajtad, mert apukád azt hiheti, hogy mindenki olyan, mint ő.

Talán mégis anyukádat környékezd meg. Lehetsz hozzá nyílt, egészen odáig, hogy megmondod neki, hogy összeilletek, hogy jó neked a barátoddal. Nagyon meg fogja érteni! Legyen ő a szövetségesed. Bízd rá, hogy apukádat elrendezze.

#22,23,25,29,31 vagyok.

2017. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!