Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek bemutatni a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek bemutatni a szüleimnek a párom. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy szégyellem őt!

Nagy a korkülönbség köztünk és tudom, hogy a szüleim nem fogadnák el.

Főleg apukám. Nem szeretnék rosszban lenni a szüleimmel de a barátomat is szeretem.

Nem akarok titkolózni. Hosszútávon úgyse tudnám titkolni.

Volt valaki hasonló helyzetben?

18/L



2017. márc. 2. 19:37
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

Egy szóval nem állítottam, hogy idősebb lennék a koromnál. Sőt!


Nem volt még házas, gyereke sincs.


Nem érzem, hogy kihasználna. Nem csak szexre kellek neki. Érdeklődik felőlem. Kikéri a véleményemet, meghallgat, oda figyel rám.

Szűz voltam amikor megismerkedtünk és a szexet sem erőltette.

Nem úgy mint a fitalabb pasik, akikkel ismerkedtem. Nem beszélve arról, hogy nagyon felszínesek voltak. Le se szarták mi van velem csak az érdekelte őket, ami a lábam között van.

2017. márc. 3. 05:08
 22/33 anonim ***** válasza:
93%

Aki azt hiszi, hogy egy 55 éves férfi már nem talál örömet a szexben, vagy nem tud teljesíteni, az nagyot téved. Szóval, az a válaszoló, aki azzal riogatta a kérdezőt, hogy negyven évesen majd parlagon marad, az legalábbis csacska. Általában, húsz év alatt hajlamos az ember egy 35 éves pasit öregnek látni, pedig az még csak az élete teljében sincs.

Szerintem nem kell sietni a bemutatással, de titkolni sem kell. Ha lehet, legalábbis meg kell próbálni távol tartani a szülőktől, vagy nem kell a koráról beszélni. Gondolom, az nem baj, ha van valakid, ugye? Fokozatosan el lehet mondani, nem kell sokkolni őket. Jó érv, hogy ez a férfi jobban tud vigyázni a lányukra, mint egy 18 éves, meggondolatlan, tapasztalatlan fickó. A szülőnek az a dolga, hogy támogassa a gyerekét. Ha te ebbe a férfiba szerettél bele, akkor el kell fogadniuk. Vagy talán nem a lányuk boldogságát akarják? Ha netán csalódnál, az ki fog derülni maximum pár év alatt, és akkor te még mindig nagyon fiatal leszel, nem veszítesz gyakorlatilag semmit. Éppen hogy profitálsz egy ilyen kapcsolatból!

Csak egy dologtól óvlak: ne csapd be a szüleidet, ne tagadd le a korát. Ha ezt kérdezik, meg kell mondani, persze okos bevezetéssel.

2017. márc. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
85%

Közeli ismerőseim között van egy huszonéves lány. Művész, sikeres is. Nem babaarcú szépség, de vonzó, vidám személyiség. Sokáig nem talált párt magának, míg egyszer egy másik, külföldi művásszel egymásba szerettek. A férfi jó 30 évvel volt idősebb nála. Talán egy évig tartott, addig boldogok voltak. Semmiféle negatívum nem következett ebből a kapcsolatból. A lány szüleit is jól ismerem. Nem beszéltünk a dologról, nyilván nem akartak dicsekedni ezzel, meg hát nekem aztán semmi közöm sincs hozzá. De nem is volt titok, és azt tudom, hogy soha, egyetlen szó rosszallás sem volt a részükről.

Annak a szerelemnek vége lett, lány azóta férjhez ment, gyereket szült, nagyon boldog.

2017. márc. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Egy évvel ezelőtt ismerkedni akart velem egy 28 éves férfi. Apum valahogy megtudta és szószerint megtiltotta!!!, hogy foglalkozzak vele. Ami furcsa hiszen a szüleim között 15 év van.

Épp ezért nem értem miért ellenzi apukám az ilyen kapcsolatokat.

2017. márc. 3. 11:34
 25/33 anonim ***** válasza:
85%
Jó, hogy mondtad. Meg kéne kérdezted, hogy milyen hátránya származott neki abból, hogy ennyivel idősebb anyudnál.
2017. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%

Nincs ezzel baj, csak ne hidd, hogy veled tervezi leélni az életét.

Puncinak jó leszel neki, de nagyon nem vagytok egy színvonalon - sem értelmileg, sem pedig anyagilag.


Én 28 vagyok, a párom 33, de néha még így is úgy érzem, sehol nem vagyok hozzá képest... te tíz évvel fiatalabban meg pláne, nem tudod, mi az az élet, épphogy kijöttél a gyerekkorból.

2017. márc. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Csúnya lány vagy,aki csak az öreg pasasoknak kell,vagy szappanopera szinten buta?
2017. márc. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

27#

Tévedsz drága, ha azt hiszed, hogy csak az idősebbeknek kellek. Akarom mondani kellenék.

Csúnya lennék? Nem. Inkább átlagos. Valakinek szép, másnak csúnya.

Butának se érzem magam. Most én is lehülyézhetnélek mert csak a saját korosztályoddal foglalkozol.

Különben sem azért írtam ki a kérdést, hogy idegenek ítélkezzenek felettem morzsányi információból!

2017. márc. 4. 06:05
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer megkérdezem hogy tudsz-e a szüleiddel (vagy apukáddal) arról beszélni, hogy mi a 15 év korkülönbség hátulütője. Lehet, hogy kiderül, mi az, amitől valójában félt.
2017. márc. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

29#

Beszéltem vele.

Azt mondta úgy érzi, hogy elvette anya fiatalságát.

2017. márc. 5. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!