Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mit gondol, milyen jelentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit gondol, milyen jelentősége van annak, ha egy férfi homlokon csókolja a barátnőjét? Mit szimbolizál ez?

Figyelt kérdés
Más pároknál ez mennyire gyakori, ill. mennyire természetes? Bár most éppen egyedülálló vagyok(34F), de ha az éppen aktuális páromat homlokon csókoltam, akkor mindig azt akartam kifejezni, hogy nagyon büszke vagyok rá, és azt, hogy bármi van, rám mindig számíthat. Szerintem ennek a jelenléte egy kapcsolatban egy különleges köteléket szimbolizál. Más hogy látja ezt?

2017. márc. 4. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a fajta csók, ami mögött semmi szexualitás nincs, szimpla szeretetet tükröz.
2017. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül szimbolizál mást, mint egy csók. Lehet olyan helyzet is, hogy nagyobb a magasságkülönbség és pl állnak a buszmegállóban, várják a buszt és a srác homlokon puszilja a lányt, mert az a magasság a kényelmes neki. Legalábbis nálunk ez szokott lenni.
2017. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

"nagyon büszke vagyok rá, és azt, hogy bármi van, rám mindig számíthat" - eddig stimmel.

Magyarán: áldásodat adtad az elkövetkező frigyére. Te leszel , aki oltárhoz vezeti, ő pedig férjhez megy a szeretőjéhez. De előbb még be kell mutatnia neked a pasast, aki majd letérdel eléd és megcsókolja a kézfejed.

2017. márc. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy nem csak szexen alapszik a kapcsolat hanem szeretik is egymást és bíznak egymásban... a csók egy változata.
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!