Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Müködhet egy 16éves lánnnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet egy 16éves lánnnyal a távkapcsolat?

Figyelt kérdés

Külföldön élek de már tavaly találkoztam egy lánnyal otthon akkor volt barátja így nem mertem közeledni felé. Viszont egy hónapja rendszeresen irogatunk és áprilisban találkozunk. Nagyon szeretném ha össze jönne velem és ő is ezt mondja de félek hogy hosszú távon ez nem fog müködni valakinek van ebben tapasztalata?

A lányról csodálatos nem csak kulsore de belsőleg is, gyönyörű kedves figyelmes odadó lehet vele hülyéskedni a koránál jóval éretebb gondolkodása van. Azt hiszem hogy már most szeretjük egymást.

Én 25 éves vagyok.


2017. márc. 5. 10:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt abszolút nektek kell tudni, hogy milyenek vagytok és, hogy hogy bírjátok a távkapcsolatot. Amúgy szerintem ez nagyon nagy előny, pár év múlva mehet ki hozzád és fiatalon kezdhetitek ott kint az életeteket. Ezt beszéld meg vele.
2017. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tul fiatal hozzad, masreszt pedig hogyan talalkoznatok?
2017. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Amikor tudok hazajövök.
2017. márc. 5. 10:33
 4/12 anonim ***** válasza:
2-3-4 hetente haza tudsz jonni? Hol dolgozol?
2017. márc. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sajnos nem

Hollandiában

2017. márc. 5. 10:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Hat, en igy nem eroltetnem. Ne erts felre, hiszek a tavkapcsolatokban (en is abban elek), de igy par havonkenti egyszeri talalkakkal nem erdemes vegetalni. Abbol sosem lesz olyan kapcsolat, amire vagytok. A jovokeprol nem is beszelve, hiszen a lany 16 eves. Meg evekig idekoti ot az iskola, es utana?
2017. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Legyen meg az érettségie utána meg kihozom magammal
2017. márc. 5. 12:30
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
Sztem meg nem az apja vagy, hogy te döntsd el, mi legyen vele érettségi után. Mivel te vagy az idősebb, neked kellene, hogy eszedbe legyen, de láthatóan nincs. Jó eséllyel nem együtt fogtok megöregedni. Hazajön majd egy szaros érettségivel nem fognak kapuk nyílni előtte....
2017. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez meg a másik hogy mikor itthon leszek szeretnénk minnél többet együtt lenni de erre azt mondja h csak úgy lehet ha bemutat a szülőknek mit fognak szolni Foglyák engedni hogy vele is aludjak akár náluk?
2017. márc. 5. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Adhattok neki esélyt, max nem működik, de megpróbáltátok.

Én 14 éves voltam, mikor összejöttem az akkor 22 éves párommal, távkapcsolatban vagyunk azóta is, havi 1x találkozunk pár órára. Eleinte mindketten attól féltünk, hogy nem fog sokáig működni, de tévedtünk. Másfél év múlva érettségizek és költözök hozzá.


A helyzet nálatok is hasonló, ha pár éven belül közelebb vagy össze tudtok költözni, sikeres lehet a dolog, csak tartsatok ki.


17/L

2017. márc. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!