Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki long...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki long distance párkapcsolatban (azaz távkapcsolat) van egy KÜLFÖLDI személlyel?

Figyelt kérdés

Mert én éppen ebben a helyzetben vagyok, és kíváncsi lennék, más is van-e, aki hasonló cipőben jár jelenleg.:)

Szóval bármilyen sztorira vevő vagyok, ha csak múltbéli kapcsolatotok volt ilyen, vagy csak kaland, vagy ha csak egy ismerősötökkel történt, bármi jöhet.



2017. febr. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én távkapcsolatban éltem 2 évig egy német sráccal mindig tavaszi,nyári és téli szünetekben találkoztunk, addig meg neten chateltünk meg 1-2 órát skypeoltunk.
2017. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Jelen. 3 ezer kilometer korul, mas kultura, mas vallas. 2 eve lassan. Jovore vegzek az egyetemen, keszul a kozos lakasunk a parom orszagaban.


En mindenkinek azt szoktam javasolni (mar aki kerdi :D), hogy csakis akkor vagjon ebbe bele barki is, ha van penz 3-4 hetente talalkozni (ezek a feleves vegetalasokat meg "15 honapja egyutt vagyunk, eddig lattam egyszer"-dolgok szamomra ertelmezhetetlenek), ha van ido, es ha van hajlandosag (ilyen esetben pl. gyakorta egy teljes mas kulturaba koltozni magadra utalva, gyakran baratok nelkul). Mivel ez meg eleg ritka "csillagallas", igy a legtobb ilyen kapcsolat zatonyra fut, sajna.

A te helyzeted milyen kerdezo?

2017. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 pantha rhei ***** válasza:
100%

Igen. Köztünk 10 ezer km a távolság, ami a munkájából kifolyólag adódik. 3 éve kezdődött a kapcsolatunk, voltunk már távol egymástól 6 hónapig, laktunk már együtt 6 hónapig folyamatosan, most éppen 2 hónapot vagyunk együtt, és 2 hónapot külön, de mára már házasok vagyunk :)


Írj bátran, ha szükséged van gyakorlati tapasztalatokra, mert szinte minden variáció előfordult már nálunk.

2017. febr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Erasmussal voltam kint fél évet Finnországban. 4 hónapot voltam együtt ott a barátommal fizikailag is, aki finn.


Nyáron megkapom a diplomám, utána ki akarok költözni Finnországba, hozzá. Addig tartjuk a kapcsolatot és azt mondta egyszer a tavasszal ellátogat néhány napra Magyarországra is


22/L

2017. febr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 pantha rhei ***** válasza:
Most nézem, hogy lehagytam a nemzetiségeket. :) A feleségem brazil, én magyar vagyok.
2017. febr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Szlovákiai vagyok, a barátom MO-n él. Nyáron megismerkedtünk, összebarátkoztunk és az együtt töltött 3 napunk alatt egymásba szerettünk. Varázslatos a kapcsolatunk, nagyon imádom őt. :) 18/L
2017. febr. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Barátnőm 8-10 ezer km-re lakik tőlem.

Első találkozásunkkor 2 hetet töltöttem nála és egymásba szerettünk, hazajöttem és eldöntöttük hogy azon fogunk dolgozni hogy együtt tudjunk élni.

Nehéz az utazás mert rengeteg pénz, úgyhogy most azon vagyunk hogy vízumot kapjak és odaköltözzek. Ő eljön valamikor nyáron ide kb 2 hónapra nyaralni és ha minden jól megy akkor ősszel megkapom a vízumot, kiköltözök, összeházasodunk és letelepedek.

Én azt mondom hogy a long distance csak akkor jó ha temporary :P tehát ha komolyak a szándékaitok akkor költözzetek össze minél hamarabb és nincs többé több hónapos meg fél éves várakozás 1-1 találkozóra.

2017. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!