Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jellemző az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző az, ha egy férfi vagy nő párkapcsolat előtt boldogtalan, motiválatlan, de egy komoly párkapcsolattól életvidám lesz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé jellemző. Sajnos sokan vannak ezzel így, hogy pár nélkül árnyékuk önmaguknak. De még akik kifejezetten jól elvannak egyedül, azok is jóval motiváltabbak ha JÓ párkapcsolatban vannak.
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezzel teljesen egyetértek! Régóta nincs senkim és a kedvem, a motivációm a béka feneke alatt van. Nem tudom egyes emberek, hogy tudnak egyedül tök boldogok lenni. Sokáig gondolkoztam úgy, hogy egyedül rendbe teszem magam, hogy egyedül is boldog legyek, de sose jött össze.
2017. márc. 5. 19:09
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon is jellemző, mert a szerelem felemel és szárnyal tőle az ember. Ilyenkor máshogy állunk az élet dolgaihoz, és akár olyan oldalainkkal is szembesülünk, amikről korábban azt sem tudtuk, hogy létezik. Ha csak én szeretem saját magam, ki vagyok békülve magammal, akkor is elboldogulhatok, de egy szerető társ megléte óriási plusz löketet tud adni. Ilyenkor jogosan érzed azt, hogy "új ember" lettél.
2017. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ez, nálam is így volt. Egyedül, melózni sem jártam, pia, csavargás, totál romokban minden körülöttem.

Majd jött egy lány, aki így is szeretett. Volt miért, kiért hajtani. Csavargás, pia varázsütésre abba maradat. Volt miért, kiért hajtanom. A jó szeretkezések annyi testi, lelki erőt adtak, fel tudtam volna forgatni a világot.

2017. márc. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Egy jó párkapcsolat kétség kívül szárnyakat ad, de aki egyedül nem tudja magát rendbe szedni és jól érezni, az előbb utóbb kullancsként fog kapaszkodni a párjába amikor a lángolás elmúlik, vagy visszasüllyed a depibe és azon kesereg majd, hogy elmúlt a szerelem.

De ha mégsem, akkor is jobban összetörik ha és amikor elhagyják.

Egyedül érdemes magadon dolgozni, szeretni magad, célokat kitűzni stb. És így vonzóbb leszel a másik nem szemében is.

Ha nem tudsz, szeretsz egyedül lenni, nagyobb az esélye hogy társfüggés miatt nem a megfelelő személlyel lépsz kapcsolatba, hanem szinte bárkivel aki kedves és fogékony rád, így könnyen alakulhat ki egy olyan helyzet, hogy két, egymáshoz nem illő, nem egymást kereső társfüggő kapaszkodik egymásba és éveket pazarolnak el az életükből mert jobb ketten mint egyedül.

De ez csak az én véleményem,(meg az összes pszichológusé) lehet lepontozni.

2017. márc. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az utolsónak teljesen igaza van. Sajnos teljesen alá tudom támasztani a jelenlegi kapcsolatommal. Én kilépnék belőle, a barátom meg kullancsként tapad rám.. Borzalmasan frusztráló az egész helyzet.
2017. márc. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#5 Én vitatkoznék ezzel, mert én nem jönnék össze bárkivel. Több lánnyal ismerkedem, de eddig nem volt még kölcsönösség, sajnos eddig akik nekem kellettek volna, akinek tetszett az arcuk, a személyiségük, a stílusok nem jöttem be nekik. Olyan kapcsolatba nem lennék, ahol csak egyoldalú az egész, ezért nem jövök össze olyan lánnyal, akinek nem tetszik a kinézete, személyisége.

Emiatt vagyok magam alatt, mert próbálkozom, de nem látom az eredményét. Ezek után, hogy lehet valaki boldog? Azt megtudom tenni, hogy a látszólag boldog, mosolygósnak tünjek, de ez nem igazi boldogság és nem igazi mosoly lenne. Az meg, hogy a másik igényli a társaságodat az miért olyan nagy baj? Vannak emberek akik nem élvezik annyira az egyedüllétet, ez miért ilyen gáz? Társaslények vagyunk nem robotok, vannak érzéseink és ezért szüksége van az embernek egy társra. Én azt tartom gáznak, ha valakinek mindegy, hogy kivel van együtt, mert abból sosem sül ki semmi, csak szenvedés kettejüknek, de ha megvan a kölcsönös vonzalom akkor igenis legyenek minél többet együtt.

2017. márc. 10. 10:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Olyan pozitív ez a kérdés. Amúgy nagyon jellemző ahogy már előttem is írták, szerintem ennél jobban semmi sem motiválhat egy embert mint egy beteljesedett szerelem. Persze talán egy gyerek vagy ilyesmi de mivel nekem még nincsen ezt nem érzem úgy át.
2017. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!