Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit érez irántam a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érez irántam a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
3-4 hónapja vagyunk legjobb barátok. Ő huginak, én bátyusnak hívom őt. Nemrég szakítottam barátommal és mostanság írkálta meg élőben is mondta, hogy nagyon szoktam neki hiányozni. Meg szokta mondani, hogy velem érzi magát legjobban meg mindig velem lenne. Nemrég még az exébe volt szerelmes akivel kb 3 hónapja szakított. Szóval ha úgy szólít, hogy hugi akkor nem tudom miért szokta azt mondani, hogy nagyon hiányzok neki egy nap többször, velem érzi magát a legjobban, meg így senki nem hianyzott még neki, meg csak velem akar lenni stb.

2017. márc. 6. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tini kategória.
2017. márc. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én 17, ő 18 :)

Tini kategóriában nem igazán kapok normális valaszokat, szóval ha csak kötekedsz sok értelme nem volt ide írni!:)

Köszönöm

2017. márc. 6. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

A 17-18-cal olyasmit akartál mondani, hogy felnőttek vagytok? :)))

Mindenesetre nyilván fontos vagy neki, ez a "nagyon hiányzok neki egy nap többször, velem érzi magát a legjobban, meg így senki nem hianyzott még neki, meg csak velem akar lenni stb." - nagyjából felér egy (tini)szerelmi vallomással. Azt viszont nem tudhatjuk (tudom, menjek már a francba, de tényleg korotoknál fogva/korotok miatt főleg nem), hogy ez valóban szerelem, vagy csak egy fellángolás, ami pillanatok alatt jön-megy... Ilyenkor még hajlamosabb az ember az önzőségre, ill. nem feltétlenül lát tovább a saját orránál - teszem azt, mire ő rájön, hogy egy kis fellángolást kevert össze a szerelemmel, addigra magába bolondít téged - ilyenekre gondolok.

Mindenesetre nyilván te sem vagy közömbös iránta, egyszer éltek, fiatalok vagytok - én simán belemennék a helyedben. ;)

2017. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod
2017. márc. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!