Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Pár hónapja a kollégámmal elkezdtünk egy szexkapcsolatot. Az elején úgy működött ahogy kell érzelemmentesen. Mostanra ez már továbbfejlődött, tudunk mélyebb dolgokról beszélgetni, sokszor ölel és csókol, felhív telefonon, érdeklődik h mi van velem, a szülinapomra vett ajándékot is. Mégis azt mondja h a nagyon erős szexuális vonzalmon kívül mást nem érez. De amikor együtt vagyunk annyira boldognak látom. Jelzem mindketten függetlenek vagyunk. Szerintem fél a saját érzelmeitől. Ti mit gondoltok erről a helyzetről?
2017. márc. 7. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki:


"Bocs, de én továbbra sem érzek semmit. Viszont rajtad azt látom (a telefonhívásaid miatt, a szülinapi ajándékod miatt, stb), hogy te nagyon is elkezdtél érezni valamit. Engem továbbra is csak szex érdekel veled. Se most, se később ne reménykedj abban hogy szexnél több lehet köztünk. Ha most az agyaddal nem bírod felfogni, hogy köztünk később is az lesz max, ami most van, akkor inkább hagyjuk az egészet. Érzelmileg felejts el. Mi sosem leszünk együtt, én pedig sosem leszek szerelmes beléd, viszont félek te azt hiszed ilyen lehetséges."


Ennyi. (Akár szó szerint átmásolva is)

2017. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztázni kéne vele a dolgokat. Mert a tettei arra utalnak hogy többet érez csak lehet, hogy fél a pofára eséstől. Mondd el neki, hogy te is benne lennél komolyabb kapcsolatban. 37F
2017. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem ebből az jön le, hogy te akarsz tőle többet, ő csak szimplán jó fej te meg beleképzeled, hogy fél az érzelmeitől meg ilyenek
2017. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3:


Férfi vagyok. Nekem is volt szexkapcsolatom, de nem köszöntöttem fel a másikat születésnapján (egy sima facebookos köszöntésen kívül), nem érdeklődtem vele hogy mi van amúgy, nem akartam vele mélyebb dolgokról beszélgetni és kizárólag csak szexre találkoztunk kettesben, más alkalmakkor nem.

2017. márc. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha minden nap keres nem hiszem, hogy én képzelek bele többet. Valóban számomra sem közömbös.
2017. márc. 7. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

Na igen. Nekem még egy rendes párkapcsolatban (ha nem laknak együtt a felek) is normális hogy néha vannak napok amikor a felek egyáltalán nem beszélnek egymással.


Konkrétan amikor szexkapcsolatban voltunk, akkor pedig szinte csak annyit beszéltünk neten/telefonon keresztül, hogy mikor találkozzunk legközelebb majd személyesen. És amúgy eléggé bírtuk egymást.

2017. márc. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!