Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a legjobb megoldás, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb megoldás, ha munkatárssal alakult valami, de nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés
Udvarolt nekem egy fiú a munkahelyen, tetszett, de valahogy nem éreztem az összhangot, elutasítottam, sokáig a nyakamon lógott, idegesített, majd elég határozottan újra elhajtottam, azóta megértette sőt ő mondta, hogy egy időre ne beszéljünk amíg feldolgozza. Nagyon kellemetlen ,hogy nap mint nap találkozunk, főleg hogy előtte nagyon jóban voltunk és ez már a többieknek is feltűnt, hogy már nem lógunk együtt. Levegőnek nézzük egymást, de ez sem jó. Azt szeretném, ha egy baráti viszony megmaradna köztünk, ha nem lógnánk egymás nyakán de nem is vennék semmibe a másikat. Hogy oldható ez meg? Várjam amíg ő megemészti és talán majd utána újra beszélgetni fogunk?
2016. okt. 29. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Természetesen várd meg, amíg feldolgozza a szitut. Ne légy önző, vedd tudomásul, hogy itt most nem rólad van szó, hanem róla. Mellesleg minek akarsz vele baráti kapcsolatot? Komolyan kérdem, miért? Az általad említett okon kívül - a külsőségek, látszat, kollegák - mit gondolsz, milyen "pluszt" adna az életedhez egy ilyen őszintétlen "baráti" kapcsolat? És az övéhez?

Szerintem hagy békén szegényt, engedd el, és kész. Többet nyerne ő ezáltal, mint amennyit te veszítenél.

2016. okt. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hagyd
2016. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ő is azt mondta, hogy szeretné ha barátok lennénk, kedvel mint embert és én is kedvelem őt, csak előbb ezt fel kell dolgoznia, hogy nem lehetünk egy pár.
2016. okt. 29. 14:45
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem akarnék barátkozni azzal, akinek nem kellek. Maradjunk kollégák, köszönjünk, beszéljünk a munkával kapcsolatban, de hanyagoljuk a hogy vagy? Mit csináltál a hétvégén? Ha névnapja van, akkor max egy boldog névnapot, de nuku ajándék. Én így képzelem a kollégás viszonyt, ami nem fajul barátsággá.
2016. okt. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!