Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetnék most? Van egyálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék most? Van egyáltalán "legjobb" megoldás erre? Mit tennétek a helyemben 23/N

Figyelt kérdés

Volt 1 rossz kapcsolatom. A vége felé megismerkedtem egy férfival. (Nem csaltam meg vele az exem) Ezzel a férfival nem kezdtem el randizgatni egybőĺ szakításom után. Időt kértem tőle. Addig fb-on tartottuk a kapcsolatot. Napiszinten beszéltünk. Szinte egész nap. Volt, hogy hajnalig is. Párszor taliztunk később. Mikor együtt voltunk jól éreztük magunkat. Nem bírtuk nem ölelni és nem csókolni egymást. Működik a kémia. Egyszer megkérdezte tőlem ez a fiú, h szeretem-e, de nem arra kíváncsi, h szerelmes vagyok-e. A lényeg az, h szeretjük egymást és fontos nekünk a másik. Amióta ismerkedünk tudok róla, hogy külföldre fog menni dolgozni, mert otthon sok a probléma anyagi téren is és a szeretteivel is. (Nem házas) Erről "elfeledkeztünk" egy kicsit. Itt jön most a probléma:


Hirtelen eltűnt pár napra. Se szó se beszéd. Én kiakadtam. Átverve éreztem magam. Ő is kiakadt, hogy így reagáltam. Haragba voltunk egy ideig, de attól hol ő írt, hol én. Csak nem úgy, mint anno. Nem tudtuk letojni a másikat. Én nem bírtam, h fura velem, nem akar találkozni, nagyon beszélni sem akar. Letöröltem, úgy éreztem szívességet teszek neki. Hagytam egy hülye üzenetet. Reagált rá, kiakadt, h "nem ismerem". Mondta h sok a gondja. Kibékültünk. Úgy volt, h talizunk megbeszélni mindent. Nem jött össze. Faggattam fb-on, h mi a baj. Nehezen elmondta milyen problémái vannak. Szégyelli nagyon, ezért nem tudta elmondani. Nem fér az életébe egy kapcsolat. Úgy érzi nem felelne meg és csak bántana a feszültsége miatt. Túl jólelkűnek tart. Biztosítottam arról, h nem zavarnak a problémái és csak ő érdekel engem. Mellette szeretnék lenni. Tetszett neki, h ragaszkodom. Mondtam, h a szerettei problémái miatt nem tolhatja félre teljesen a saját életét. Jogosnak találta ezt, csak maga sem tudja mit akar, döntéseket kell hoznia. Szóba hozta, h elmegy külföldre lakni is. Nem élheti bele magát egy kapcsolatban, ha úgy is elhagyná a másikat a kimenetel miatt. Mondtam, h ez tudtuk mindig is, és tudom nagy lehetőség és mennyit jelent neki ez, ezért nem kérném, h maradjon. Ezek után úgy beszéltünjm, mint régen. Terveztük a talikat, stb. Másnap beszéltünk, de zárkózott volt megint, nem olyan.


Mit tegyek? Nem akarom, h elmenjen, szeretem.. Nem biztos így sem, h ezzel mindent megoldana. Úgy gondolom, hogy ő is érez vmit irántam, mert csak 4 hónapig foglalkozott velem, tepert, "udvarolt" és mellettem volt, ha gondjaim voltak. Oda figyelt mindig a lelkemre. Ez nem szokványos 4 hónapos ismerkedés. Megint zárkózott, pedig örültem, hogy megnyílt.



Ha rá írogatok jelentheti azt is, h mellette vagyok, de viszont idegesíthetem is, mert üldözném az érzéseimmel. Adjak időt, ne keressem vagy győzzem meg h próbáljuk meg és ne féljen?


2016. jan. 11. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kuka az egész.


Nem tudni mi van a dolog mögött de arra tippelnék hogy más csajokkal is foglalkozik.

Tesztelte az újat pár napig -amíg nálad eltűnt- aztán mégse tudta eldönteni mi legyen.


De tételezzük fel hogy nincs igazam és csak a külföldi meló miatt lett zárkózott.

Akkor is mindegy mert nem mész vele semmire, nem tudod meggyőzni a másikat hogy szüksége van rád.


Ennél tartsd magad többre és nézzél valami teljesen új dolog után, olyan pasi után aki úgy szeret téged mint te őt.

Ezt a fa.szkalapot meg hajtsd el jó messzire.

2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fiu jol latja a dolgokat. Sok megoldando feladata van, az o eleteben nem a parkapcsolatnak van itt az ideje.


Nem erdemes eroltetni. Ha meg akarsz menteni valakit, arra sok mas jo lehetoseg van, a parkapcsolat nem az.

2016. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Elsővel értek egyet. Itt nő van a háttérben.

23F

2016. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs itt másik Nő a dologban.......

Nehéz döntés előtt áll és nem tudja pontosan mit és hogyan csináljon. Próbálja megszüntetni azokat a kötelékeket amik itt tartanák, nem akar már elköteleződni senki felé sem....de egyben megbántani sem akarja a másikat.Tudja, hogy a baráti kapcsolatotok fennmaradhat továbbra is a neten keresztül, de egy párkapcsolat biztosan halálra van ítélve ha elköltözik.

Szerintem nem Tőled fél, szépen lassan elvarrja a szálakat mielőtt elhúzna külföldre.

37F

2016. jan. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csodaszep tortenet, miert nem irsz konyvet az eletedrol?
2016. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!