Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, hogy reagáltok arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy reagáltok arra, ha egy pasi, aki udvarol, azt mondja nektek, hogy "gyönyörű vagy"? Értékelitek?

Figyelt kérdés

Ha a párotokról halljátok, az nyilván jó érzés.

De ha egy udvarlótok mondja, olyankor zavarba jöttök? Jó pont ez nálatok, ha egy udvarló ezt mondja és látszik rajta, hogy őszintén gondolja? Esetleg egyből hátsó szándékot sejtetek mögötte, és nem foglalkoztok vele?



2017. márc. 8. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkelem neki az amazon whishlistemet.
2017. márc. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban szeretem, ha a belső tulajdonságaimat dicsérik, mert voltam baromi kövér is, és tudom, hogy a külső illékony, nem állandó.
2017. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Leszarom. Nem hat meg,úgyis hazudik.
2017. márc. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Már kicsit uncsi!Szinte naponta írja /ma is/ de csak ennyi,tovább nem lép! Ezzel meg így kitörölhetem a ... :)
2017. márc. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sajnos a mai világban olyan nincs, hogy valakinek nincs hátsó szándéka. Legalábbis ez a gyakoribb! Persze jólesik ha dícsérik az embert hogyne! de akarva akaratlanul elgondolkozik az illető rajta, hogy komoly e a bók, legyen az külső vagy belső értékekre értendő.
2017. márc. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ami persze nem azt jelenti, hogy nem értékelik! de szerintem tettekkel jobban ki tudnád fejezni magad!
2017. márc. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!