Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi, akinek barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi, akinek barátnője van rám írt, hogy milyen gyönyörű vagyok, beköpjem?

Figyelt kérdés

Rám írt azzal hogy milyen szép és gyönyörű vagyok. Természetesen jól kiosztottam . Erre engem állított be gáznak, és mentegetőzött, hogy ez nem megcsalás. Felhúzott mert mikor az első pasim dobott ugyanígy kezdte. Ti szólnátok a lánynak ? Olyan normális kiscsaj :(

Vagy én lennék a rossz?

19L


2016. máj. 23. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szólhatsz a barátnőjének, csak nehogy annyira elvakult legyen hogy a pasija telebeszéli a fejét és a végén te legyél a hibás.
2016. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
Azok a csajok is megérdemlik, ha mindig a legjobb fiukat akarják, érdekes, hogy nekem sose voltak ilyen gondjaim mert okosan választok, és én se teszek semmi ilyet.
2016. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
95%

Az ilyen szituk mindig nagyon kényesek. Mert ahány ember annyiféle reagálás. Te már tudod, hogy ez valami rossznak lehet a kezdete. De a barátnője mondjuk naiv és kevésbé tapasztalt akkor teljesen más megvilágításba láthatja a dolgokat. pl hogy ebben semmi kivetni való nincs és csak te akarod közöttük elmélyíteni a szakadékot.


Én nem törődnék egy ilyen emberrel. A véleményedet elmondtad.

2016. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Beköpni a legyek szokták a húst. Légy különb!
2016. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
csak simán kérdezd meg a bnőjétől, h benne lenne-e egy hármasban, mert a barátja szerint szép, sőt gyönyörű vagy, de neked a lányok jönnek be, ezért miatta bevállalnád a hármast. :D Így még azt se mondhatja, h kib**zásból csináltad. :DDD (ez nagyon jó trükk lenne, a bnőjére kevés esély van, h belemenne egy hármasban, bár a mai világban ki tudja) :)
2016. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Lepontozhattok, de én elküldeném a barátnőnek a beszélgetést, mondván, hogy én erről a helyében tudni akarnék, az információt aztán használja fel belátása szerint, az már nem az én dolgom.
2016. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hagyd szerintem. bár te tudod, hogy milyen természetű a pasi.
2016. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
A makkját? Meglehet ő köpi majd be az ánuszod behatolás előtt. :D
2016. máj. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmit. Még te leszel a szar.
2016. máj. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én beköpném.
2016. máj. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!