Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, de nem akar kötődni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem akar kötődni. Ez mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Érzem,hogy szeret,de azt is,hogy nem kötődik. Bármit el tudna fogadni, azt is ha egyik napról a másikra vége lenne a kapcsolatunknak. Számomra ez hihetetlen. Ha sokáig nem vagyunk együtt, akkor sem hiányzom, elvan nélkülem.

Sőt, nekem is azt mondja,hogy kibirom,hogy nem leszünk együtt stb. Néha úgy érzem,hogy csak úgy van, nem vár semmit, se tőlem, se a kapcsolatunktól.

Én meg csak sodródok ezzel a semmivel.

Talán sose fog kötődni?


2017. márc. 12. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Paradoxon. Aki szeret, az kötődni is akar és csak hozzád.

Talán bölcsebb dolog lenne először jól megismerni valakit és akkor kapcsolatba lépni, ha meg van egymás felé a szerelem, elköteleződés. De minthogy manapság az a divat, hogy először összeállnak, mint a csicska, aztán remélik a szerelmet, erre vajhmi kevés esély van...

2017. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, csak dugtok.

30/f

2017. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Én ugyanígy voltam az utolsó csajommal. Nagyon szerettem, de kötődni nem akartam, mert már annyit csalódtam, hogy félek kötődni. Elég sz**r állapot ez amúgy, amikor a saját érzelmeid ellen harcolsz, mást akarsz az eszeddel és mást a sziveddel.
2017. márc. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Egyértelmű!

Szeret, de nem akar kötődni, mert nem te vagy neki az "igazi".

Még keresi, de veled (is) jól érzi magát.

Ne sodródj, te is keress, ennek nincs nagy jövője!

2017. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy dugni jóvagy :D
2017. márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!