Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 22 éves egyetemistaként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemistaként beleszerettem egy 31 éves álomnőbe. Hosszú sztori és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a tovabbiakban ekezetek nelkul irok ha nem gond, szoval vazolnam a helyzetet:

Mint irtam 22 eves srac vagyok, meg tanulok bar mar szivesen kezdenek valami ertelmesebbet magammal de mar csak 1 evem van hatra. Igazabol "nincs velem gond" kulsore sem, eleg jokepu vagyok szerencsere, sokat sporolok, odafigyelek magamra, igenyes vagyok. Szerintem a szemelyem sem taszito jellegu, ha akarok jol kijovok az emberekkel, tajekozott vagyok, sokminden erdekel, igazabol barmirol el lehet velem beszelgetni, talan csak kicsit hangulatember vagyok ez az ami zavar.


Szoktam neha onkenteskedni es egy ilyen alkalommal talalkoztam januarba eloszor a kerdesben szereplo holggyel, o is ott volt baromi jol nezett ki igazabol elrontotta nekem a dolgot a jelenletevel mert onnantol mar csak ra tudtam figyelni :) Nagyon kilogott, tenyleg olyan szep hosszu szoke haj, nagy kek szemek, gyonyoru arc, vekony , szuperul is volt feloltozve. Es a nap folyaman tobbszor is volt szerencsem a kozelebe ferkozni bar elegge "osztotta" a feladatokat ott mindenkinek, azert szimpatikus volt.

Le akartam allni vele beszelgetni de mire elhataroztam magam mar elment. Viszont annyit gondoltam ra, biztos hogy bevonzottam mert pentek este meglattam a barataival egy uj helyen ami eppen akkor nyitott, mindketten oda mentunk es vegre volt valami jo leszolitos szovegem miszerint jol emlekszem, hogy O is ott volt e par napja az XY-nal? Es akkor persze mosolygott es mondta, hogy igen.


Innentol nem reszletezem, felesleges. Kiderult, hogy 31 (velem egykorunak is elmehetne amugy) es hat nagyon jo anyagi korulmenyei vannak. Van egy cege amit igazgat es sok penz keres vele de egyebkent alapbol tehetos a csaladja az apjuk reven de ettol meg ezt o egyedul csinalta es viszi, diplomas is es nagyon muvelt, jo humora van olyan jo tarsasag.

Sokat beszelgettem vele, a zenei izlese is nagyon hasonlo az enyemhez, sok kozos temank volt es en ereztem azt a bizonyos "szikrat" koztunk amikor a szemebe neztem. Annyira jol ereztem magam vele ugy elrepult az ido, hogy ok mar mentek is. Viszont tudtam a nevet es masnap rairtam facebookon o pedig meg delutan vissza is irt nekem, nagyon aranyos volt. Elhivtam valahova amire eloszor nem igazan volt vevo de vegulis hetvegen talalkoztunk -bar nem volt randi ezt igy ki is kototte- de nagyon jol ereztuk magunkat es megtudtam hogy amugy volt mar volegenye akivel 6 evig egyutt volt de aztan tonkrement a dolog es mondta, hogy most van valami neki alakuloban (torte ossze a szivem) de ha ez nem zavar engem akkor talalkozhatunk meg mint baratok de tudjam, hogy mi a helyzet. Ebbe belementem ami igazabol csak arra volt jo, hogy teljesen beleszeressek, sokszor talalkozunk mar hetente 2 alkalommal biztosan es egyebkent is sokat beszelgetunk napkozben.


Viszont ez a valaki neki aki alakult mostanaban kezd eltunedezni, legalabbis mostanban sokszor volt ideges es szomoru, hiaba kerdeztem mi a baj nem mondta meg nekem de 2 kozos kepe volt eddig fent vele mostmar egy sincs es nem is az ismerose mar a ficko. Viszont o nala idosebb volt , hasonlo kvalitasu mint o csak ferfiban. Par napja picit mas lett velem sokkal lazabb es jobb kedve van, nonapra is kapott tolem egy nagyon jo kis ajandekot amolyan szemelyes jellegut amit csak o ert es nagyon oda volt tole, picit meg is hatodott hogy mindenkitol csak viragot kapott, de tudta hogy ram szamithat. Igazabol nem tudom leirni miert gondolom de valahogy erzem, hogy tetszek neki de legalabbis vonzodik hozzam azon kivul pedig nagyon jol erezzuk magunkat egymassal, mintha mindig is ismertem volna, ha velem van nem olyan szigoru mint amilyen altalaban hanem mintha kicsit elgyengulne mellettem es van hogy kifejezetten aranyosan viselkedik. Amikor masokkal hallom beszelgetni foleg mikor telefonal hat eg es fold. Teljesen mas olyankor. Es szokott megolelni es puszit adni, ez is egy uj szokasa.


Na ha ilyen jol elvagyunk egymassal (nem csak en gondolom igy) meg ha tegyuk fel jo a szimatom es tenyleg voznonak talal akkor miert ne lehetne ebbol valami? Es egyebkent megis miert talalkozgatna velem? Vannak baratai vele egykoruak, ram megis szan idot es erre biztosan van oka. Eddig 2x probalkoztam nala komolyabban akkor egybol haritott, de amiota ezt az "uj" korszakat eli meg nem de talan meg kellene probalnom? Ha o is es en is komolyan gondolnank szerintem mukodhetne a dolog. Nyilvan kellene 1-2 ev es meg akkor sem lennenk anyagilag egy szinten de en mindent megtennek erte hogy igy legyen, hogy lassa azt hogy engem komolyan lehet venni.

Meg sosem talalkoztam olyannak mint o es lehet hogy tobbe nem fogok. Igazabol barmekkora kovet megmozgatnek erte, hogy velem legyen. De erdemes e mostmar komolyabban is szint vallanom neki? Elrontani nem akarom, de nem vagyok a kis lepesek hive, mar nehezen birom nagyon.


2017. márc. 12. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Jól meg fogod szívni az lesz a vége. 31 éves, lassan gyereket akar majd és tuti nem tőled. Lehet hogy egy kicsit azért elszórakozik veled addig, míg meg nem találja a megfelelő férjjelöltet, aztán eldob, mint egy rongyot, te meg évekig fogod sajnálni magad.
2017. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Én már akkor olajra léptem volna, amikor kijelentette, hogy barátok lehetünk, mert alakul neki valami. Jól megalázkodtál, hogy elfogadtad a barátságát. Szerintem nem ő a te nőd, csak most el van borulva az agyad, mert kanos vagy, lehet, hogy szerelmes is kicsit. Nem érzek jó végkifejletet.
2017. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha ez a no akarna teged mar reg egyutt lennetek.

Nem csak a kora, de az oszintessege miatt is gondolom ezt, hisz hanyan vallottak volna be neked, hogy amugy van vki akivel szeretne vmit? Nem sokan. A kezedbe adta a dontest es jobb lett volna, ha akkor visszafordulsz, de most a barat zonaba vagy, amibol koztudottan nehez kijonni. Probalkozz persze, de szerintem sincs ertelme.

2017. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De akkor miert van az, hogy amiota nincs kepbe a masik faszi azota maskepp viselkedik velem? Elotte sem volt olyan nagy haversag marmint jol ereztuk magunkat de azert en sosem viselkedtem vele ugy, hogy ferfiatlannak tunjek mert azert mindig ereztettem vele, hogy tetszik nekem. Csak ugye ott volt az a masik, es most olyan erdekes hogy amiota nincs meg mas lett.
2017. márc. 12. 21:07
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Biztos ő is kedvel téged, különben nem találkozna veled.


Gondolom fél belemenni egy ilyen fiatal fiúval, mint te. Lehet ez neked így még csak "buli", aztán pár hónap múlva már le is lépsz, amikor tudatosul, hogy valószínűleg ő már házasságot/gyereket szeretne egy kapcsolatból.

2017. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én több ilyen kapcsolatot is ismerek. Jó sokáig tartottak. De a nőnek nehéz, mert ha nem lesz gyerek és ennek vége mondjuk 8 év után, akkor neki nagyon rezeg a léc, hogy lesz e még.
2017. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30+ éves vagyok, nalam is probalkozott egyetemista fiu, mi is osszebaratkoztunk, en is tisztaztam a helyzetet, hogy nem lehet semmi,o elfogadta. Kedves, ertelmes, vicces,de nem ugyanabban az eletszakaszban jarunk, nem ugyanazokkal gondokkal kuzdunk, nincs, ami osszekotne minket egy parkapcsolatra. Bocs kerdezo,de ez eselytelen.
2017. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 ezt azért írod ilyen tárgyilagosan, mert nem voltál szerelmes. Én két olyan kapcsolatot ismerek ilyen korúak között, ami életük fő kapcsolata lett, még ha mindkettő véget is ért.
2017. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as


A kulcsszo a vegetert. Mondom, nem mukodik.


Nem voktam szerelmes a sracba,elkepzelhetetlen volt. A kerdesben a 31 eves no se tekint jovobeli parkent ketdezore, azert jelolte ki a hatarokat mar az elejen, nehogy beleelje magat az eselytelenbe.

2017. márc. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Minden véget ér :) Ha valami tart 7-10 évet és a másikat úgy jelöli meg mint élete szerelme, akkor szerintem az jó volt, hogy megtörténhetett. Nem azt mondom, hogy könnyű persze. Főleg a nőnek utána tovább menni 40 körül.
2017. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!