Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből kiút? Lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből kiút? Lehetek vajon még igazán boldog és szerelmes.

Figyelt kérdés
39 éves nős férfi vagyok jó anyagi körülmények között élünk a feleségemmel akibe sosem voltam szerelmes 3 hónap ismeretség után előált azzal,hogy terhes és megszüli,ha akarom,ha nem. Nem hagytam el,mert nem tudta volna eltartani és nyomorgott volna a gyerekem. 8 éves volt a lányom,amikor úgy éreztem sosem lehetek boldog ha nem lépek. Érdekes módon a feleségem akkor újra terhes lett ismét gyógyszer mellett. Most öt éves a kisfiam akit a nővérével együtt a legjobban szeretek,de nem bírom tovább. Elhagyni nem tudom ,mert a gyerekeimmel zsarol.Válni nem hajlandó. Azt mondta a gyerekeimnek hogy azért akarom elhagyni mert őket nem szeretem és mástól akarok gyereket. Minden nőt akivel csak beszélek felhív ,fenyeget,vagy lejárat. Nyomkövető állított be a telefonomra és azt lesi hol vagyok.Már nincs nő barátom mert elüldözné. Azt mondta ha elhagyom ,az egész életét annak szenteli hogy tönkretegyen. Mit lehet ilyenkor tenni? Ha valakinek van jó ötlete,vagy tapasztalata kérem segítsen. Nekem már így kell leélnem az életem?
2017. márc. 10. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Jól teszi. Te meg egy pancser vagy ,hogy hagyod...
2017. márc. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát bizony alaposan feladtad a leckét magadnak. De lehetsz boldog, sőt, ennél csak boldogabb lehetsz. Egy igazi piócára akadtál, aki szépen leforgácsolt lelkileg és már társadalmilag is. Ha valóban boldog akarsz lenni, tudnod kell mit tégy. LÉPNED!


Ügyvéd, felsorolsz mindent, amit itt elmondtál. Majd a gyerekekkel is beszélned kell, hogy nem mástól akarsz Te gyereket, hanem azt, hogy boldog legyen mindenki. Érthető lesz, ha a gyerekek első körben mérgesek lesznek, de idővel (no és ha úgy is viselkedsz velük) ugyanúgy megbíznak benned. Az asszony meg csak fenyegessen, mert azért annyira nem egyszerű kiforgatni a vagyonodból téged, eltiltani a gyerekeket... Törvényileg van előírva mit tehet és mit nem, akárcsak esetedben. Fizetsz gyerektartást, vagyonmegosztás és onnantól élhetsz a láthatás jogával is. Egyébként arról, hogy idáig süllyedtetek csak magad okolhatod. Nem szép, de le kell nyelned azt a keserű pirulát, mert a gyógyulás elős lépcsője az önvizsgálat!

2017. márc. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem​ egyszerű a gyereked szemébe nézni,s elmondani neki,hogy te igazából nem akartad őt,de attól még ugyanúgy szereted. Ha elhagyom őket tudom ,hogy nem viszik majd semmire az életben,mert az annyukat csak a bosszú érdekelné és az önsajnálat.
2017. márc. 11. 08:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Bizonyára egy pancser vagyok,mert így jártam,de tudod én szeretem a gyerekeim.
2017. márc. 11. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne sírjon a szád.
2017. márc. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A stílusodból ítélve nem egy társadalmi rétegbe tartozunk. Válaszod számomra degredált. Azért köszönöm!
2017. márc. 11. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!