Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzést kelt bennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzést kelt bennetek ha eszetekbe jut életetek első nagy szerelme?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran gondoltok rá? Mikor láttad őt utoljára személyesen? Hiányzik? Ha úgy adódna, összejönnétek vele? Ha igen, miért? Ha nem, akkor miért nem? Kort és nemet is írjatok.
2017. márc. 15. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Zavart. Ritkán. 13 éve. Nem. Nem. Mert soha "nem volt ideje", állandóan más dolga volt. Annak ellenére, hogy kapcsolatban voltunk és ca 300m-re laktunk egymástól, olyan volt mint egy távkapcsolat.

30/f

2017. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

24 évesen jött el. Várt rám kb 2,5 hónapot mert külföldön voltam. Isteni vele a szex. Megfelelési kényszer és kompromisszum nélkül jöttünk össze. Most szexeltünk 1 órája se. Nem hiányzik, de azért szexelnék vele most is.


24N

2017. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
#2: látom, te a baxáson kívül nem sok mindenhez értesz. Erre alapozol egy kapcsolatot, nice job.
2017. márc. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Évek óta nem láttam. Nem szoktam rá sokat gondolni, csak ha néha álmodok vele, mert az pár havonta előfordul. Már tíz éve vége és haraggal váltunk el. Mindkettőnknek megvan a saját élete, családja, de ha nem így lenne, akkor sem jönnék vele össze újra.
2017. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nosztalgiával gondolok rá. Nagyon ritkán, csak ha pl a kérdésedhez hasonló esetekben felmerül a gondolata, egyébként nem jut eszembe. Talán 3-4 éve láttam utoljára személyesen. Nem hiányzik, és nem is jönnék vele össze. Az a tény, hogy azóta már férjhez mentem, nem túl elhanyagolandó ebből a szempontból, de egyébként sem véletlen, hogy akkor (olyan 10-15 éve?) nem lett közöttünk semmi.
2017. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy végülis nem tőlem lett gyereke ahogy azt 14 évesen annyira akartam :D Ritkán gondolok rá, kábé 4-5 hónapja láthattam személyesen utoljára. Dehogy hiányzik azóta megismertem nála 1000x értékesebb nőket is.
2017. márc. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függően , hogy éppen milyen részlet jut eszembe a közös életünkből az érzelmi skála mindkét végéről indulva öntenek el érzések.


Szerelem, düh, szeretet, fájdalom, csalódás, öröm, undor, bánat, megbánás stb.

2017. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Eszembe jut életem első nagy szerelme, akkor megtapogatom, meg van-é még. Főleg a cicije. Az meg van, akkor a többi része is.
2017. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hmm semmilyet. Nem is emlékszem rá szinte.
2017. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi extrát, mosolygok max azon, hogy milyen kis fiatal voltam még akkor.

Milyen gyakran gondoltok rá? Szinte soha, ritka, ha valami eszembe juttatja, max ha látom valahol, akkor eszembe jut, hogy jééé ilyen is volt :D

Mikor láttad őt utoljára személyesen? tavaly az utcán

Hiányzik? egyáltalán nem :D

Ha úgy adódna, összejönnétek vele? Dehogy :D azóta már vőlegényem van :D meg azóta ténylegesen felnőttem. Hozzáteszem neki is régóta párja van szerencsére :)

23/N

2017. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!