Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátság extrákkal vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal vagy ez már több?

Figyelt kérdés

Az egész pontosan egy éve kezdődött, akkor ismertem meg az exem kollégája volt, ő mutatott be egymásnak.

Egyre többet járt hozzánk, egyre többet jártunk el együtt szórakozni, aztán az exem is kikerült a képből (szakítottunk).

Az elején csak nagyon nagyon tetszett külsőre, aztán belsőre is szimpatizáltam vele. Nyár vége fele lefeküdtünk, de az olyan élmény volt mintha egész életemben erre vártam volna, még soha senkivel nem volt ennyire jó a szex.

Azóta majdnem minden alkalomkor lefekszünk mikor találkozunk 1-2 alkalmat kivéve, de ha csak 2-3 órát találkozunk, ha 0-24 együtt vagyunk, a vége mindig szex lesz. Nekem baromira tetszik mert nagyon tud a srác, ráadásul benne van mindenféle vadabb dologban, amit mondjuk nem minden srác szeretett. Imádok vele lenni, nem csak az ágyban, hanem egyébként is. Beszélgetni, szórakozni, kajálni, bármi.

Én még nem mutattam be a baráti társaságomnak, de ő viszont már nagyon sok barátjának bemutatott. Az egyik haverja (nem tud a 'viszonyunkról') olyanokat mesélt, hogy mikor szóba kerülök megváltozik a viselkedése, meg hogy érezhetően gombóc van a torkában.

Ő bátoritott abban is hogy hagyjam el az exem (4 évig voltunk együtt, de egyébként is elakartam, tehát nem miatta mentünk szét, csak rásegitett), meg mikor érzelmekről van szó olyanokat mond hogy ő mindig csalódott, megszokta, nagyon ritkán, kb. soha nem beszél nekem az előző kapcsolatairól, szexpartnereiről stb...

Néha nagyon megnyilik, és olyankor örülök hogy végre kitört a kis 'gubójából', de kb abban a pillanatban utana egyből beis fordul. Rákérdeztem hogy miért nem akarja hogy jobban megismerjem? (Ismerem, de érzelmi szinten szinte semmit nem tudok róla....) és azt mondta nem akarja. És rákérdeztem miért, és azt mondta hogy nem tud most erre válaszolni.

És azt is tudni kell, hogy minden csaj 'barátját', exét, közeli csaj ismerősét állandó jelleggel törli ki facebookról az ismerősei közül, de én mindig maradok. Nyilván erre nem kérdezek rá, mert nem akarom hogy azt gondolja bolond vagyok és ezt figyelem 😂😂😂 (csak szimplán lány vagyok ..)


Nektek mi a véleményetek? Eltelt egy év..... és ez megy. Azt mondják az ember érzi ha éreznek iránta valamit, én látom a szemén ahogy néz ahogy mosolyog, ahogy beszél hogy nem barátként néz már rám. Meg amit a haverja is mondott.. de mégis olyan mintha félne.


Szerintetek bebeszélem magamnak hogy ez lehet több, vagy valóban van rá esély hogy szeretne valamit, csak fél. De ha fél, mégis mitől félhet? (Igen, nyilván ezt ő tudja, de feltételezésekre gondoltam)


Ja meg olyan is volt hogy az egyik barátja odáig van értem, nekem nem jön be annyira, de beis vallotta nekem meg minden, ésamikor elmeséltem ezt a srácnak akkor azt mondta hogy jajjdehogy jösz be neki, meg hogy szerintem nem jösz be neki stb.... és kiderült utólag hogy pontosan tudja hogy bejövök a barátjának (a barátja mondta neki), de engem meg mégis mintha 'leakart volna beszélni' ...


én 22, a srác 23 éves.



2017. márc. 18. 10:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
Nyehhh -.-
2017. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
Használja a puncidat, amíg meg nem un vagy talál mást. :D Mondd, te mit tudsz az ágyban? Hanyatt vágni magad? Mert ahhoz mérten a legcsekélyebb tudás is nagynak számít a szemedben. :D Jól megdugnálak, jobban, mint ez a díszpinty, aztán mehetnél Isten hírével.
2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De rohadt ertelmesek vagytok, gratulalok hogy ennyi jott le a sztoribol :D azert mert egy lanynak bejon valakivel a azex egybol masra se jo?! :D
2017. márc. 18. 11:04
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Te a szexre alapozod az egészet, de megfonnyad ám a nuncid x év múlva, akkor mi marad? Az emlékek max, ha mást nem tudsz, csak kefélni.
2017. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A haverjáról azért beszélt le, mert ha lenne normális párkapcsolatod, akkor elhagynád a köztetek levő szexkapcsolatot. A barátjának tünhetett az, hogy gomboc van a torkában, mert zavarba jött, hogy mit is mondjon. Elvégre nem vagytok együtt, csak lefekszetek.

Inkább mondd el neki, hogy te többet érzel.

2017. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy pasi veled akar lenni, akkor veled lesz, es mindent meg fog ezert tenni. Ez a csavo csak x ideje kefel teged, gondoskodvan arrol, hogy azert a tavolsagot megtartsa kozottetek, mikozben te ilyen-olyan viziok taplalta elszolasokbol gombocokat meg egyebeket hallucinalsz. Hidd el nekem, ha megdugni nem fel teged, akkor attol sem felne, hogy azt mondja, hogy "na este elviszlek vacsorazni, mert szeretnek veled egy jot beszelgetni ma este dugas helyett!".
2017. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 év alatt nem akart többet, akkor már nem is fog.

A haverról azért beszélt le, mert így megmarad neki a puncid.

2017. márc. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnéd ha ebből komoly kapcsolat lenne? Érzelmeid vannak iránta vagy csak annyi, hogy jó a szex? Nekem az jött le, hogy te sem nagyon tudod. Kérdezz rá konkrétan, hogy ő mit szeretne. Ha tényleg olyan jóban vagytok, plàne hogy rendszeresen szexeltek is, simàn működnie kell az egyenes, nyitott kommunikációnak is.
2017. márc. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
21%

Mit kell vinnyogni kérdező??! Te is értelmes lehetsz ,ha belemégy ilyenbe...

Ribi vagy. Minek mégy bele,ha úgysem tudod magad tartani??! Szánalmas az ilyen.

Bizony igaza van a többieknek ingyen lyuk vagy neki,semmi többen ne reménykedj!! ! Fogd fel végre!! Ha több lenne már rég mondta volna ,hogy leszel a barátnöm vagy valami?! De nem mondta,úgyhogy csak használ!!

2017. márc. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ebben nincsen több, mint amiről szól, azaz a szexről.Ha benned érzelmek kezdtek ébredni, nagy bajban leszel...Egy olyan pasi, aki csak szexkapcsolatot akar egy nőtől, az nagyon kevés esetben változtat ezen.Mondhatni, fehér holló esete.A szexkapcsolatot kereső emberek nem véletlenül akarnak ilyen "kapcsolatot".Nem tudnak és akarnak elköteleződni, legalábbis nem az adott nővel.A "birtoklási vágya"feléd csak arról szól, hogy neki most nincs kedve más nőt keresgélni.Ne éld bele magad.
2017. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!