Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy haverból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy haverból társ legyen?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy van itt valaki, akinek az ellenkező nemből volt tényleg nagyon jó haverja, majd sok évnyi barátság után több is lett belőle? Tapasztalatokat szeretnék, hogy milyen volt, megérte-e, bármire kíváncsi vagyok.:) Előre is köszönöm!

2017. jan. 6. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátzóna az barátzóna. Maximum egy bizonyos időn belül, rámegy a barátság is.
2017. jan. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem van egy haverom évek óta,de teljesen kizártnak tartom,hogy legyen köztünk bármi több! Nem jön be a férfi külsőleg egyáltalán! Ha bejönne,szerintem átalakult volna! De nem évek múlva! Én azt gondolom,ha haverságnak indul és egy éven belül nem változik át,az már nem is fog! Egy év alatt azért jól kilehet ismerni egy embert!

Belezúgtál a haverodba? Ha viszonzatlan,a barátságod rámehet ha megtudja!

2017. jan. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ismerősöm, egy nagyon régi csaj haverjával van most élettársi kapcsolatban. Annyira nem ismerem a kapcsolatukat, de ha tippelnem kéne, a csaj mindig is oda volt érte. Nem tudom, mennyire működik a dolog, de gondolom elég jól, hiszem már 4 éve együtt vannak. Elég elképzelhetőnek tartom, hogy eleinte csak összejártak szexelni, mert a srác elég sok nővel csinálta ezt (nem véletlenül tartottam a távolságot, és csak felületesen ismerem, de a nőügyeiről mindenki tud).
2017. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, nálunk összejött :D Én 24, ő 25 éves. 14éve ismerem. Kb 15 éves voltam mikor elkezdtünk haverkodni, aztán 18évesen már nagyon jó barátok voltunk. Soha nem történt köztünk semmi, még csak csók sem! Részegen mindig mászott, de igazából minden nőre, szóval ez nem volt kiváltság :D

Egyik napról a másikra elkezdtünk másképp viselkedni egymással, aztán egy este összejöttünk. Én magam sem tudom hogy hogyan történhetett :D Soha nem gondoltuk volna, hogy mi valaha egy pár leszünk. 4Éve vagyunk együtt

2017. jan. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, ha osztálytárs, kolléga vagy valaki aki állandóan ott volt közvetlen mellette, és soha semmit nem mozgatott meg, úgy nagyon nehéz (bár sokszor előfordul, eleve az emberek változnak, személyiség bátorság stb.) Ha viszont fészen dumáltak és úgy haverok, mert mondjuk vidéki koleszos volt, nem fővárosban élt, és csak most találkoznak első alkalommal, úgy simán mert tetszés meg bizsergés úgyse fényképen jön át, úgy évtized is tökmindegy. :))
2017. jan. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!